Agnieszka Zawirska

Dr med. specjalista dermatologii i wenerologii
 
Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ukończyłam w 1999 roku. Przez wiele lat pracowałam na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu oraz w Zakładzie Mikologii Lekarskiej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Na przestrzeni lat, przyjmowałam pacjentów w kilku poradniach dermatologicznych w Poznaniu i okolicach.
 
W swojej pracy staram się holistycznie podchodzić do pacjenta. Skóra jest bowiem narządem, na którym manifestują się różne zaburzenia wewnętrzne, tak więc leki działające wyłącznie miejscowo na skórę często przynoszą poprawę na krótki czas. Holistyczne podejście ma szczególne znaczenie przy diagnozowaniu i leczeniu chorób przewlekłych.
 
Ostatnie 3 lata spędziłam w Seattle w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwijają się nowe, zintegrowane podejścia do medycyny, łączące osiągnięcia medycyny zachodniej z naturalnymi, alternatywnymi sposobami terapii, takimi jak indywidualnie dobrane zioła, suplementy oraz zmiany diety i stylu życia. Uczestniczyłam w wykładach i kongresach organizowanych przez znany ośrodek medycyny naturalnej Bastyr University oraz Instytut Medycyny Integracyjnej (IMI).
 

Poszukując dogłębnych przyczyn problemów dermatologicznych zainteresowałam się medycyną funkcjonalną, której założeniem jest diagnozowanie pierwotnych zaburzeń fizjologii i biochemii będących u podstaw chorób przewlekłych, oraz naprawa tych zaburzeń. Zostałam członkiem amerykańskiego Instytutu Medycyny Funkcjonalnej (IFM) i jestem w trakcie wielomiesięcznego szkolenia certyfikacyjnego w tej dziedzinie medycyny.

 

UMÓW SIĘ do dr Agnieszki Zawirskiej: 603 667 196

rejestracja od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -18.00
lub zapytaj o szczegóły: doktor.zawirska@gmail.com 

dr Zawirska przyjmuje na ul. Strzeszyńskiej 76 w czwartki 14.00-19.00

Sprawdź cennik

Zapraszamy również do odwiedzenia strony dr Agnieszki Zawirskiej -> http://integralis.pl/
oraz zajrzyj na Facebooka: https://www.facebook.com/IntegralisMedycynaFunkcjonalna/