Akupunktura w Centrum i Szkole Orkiszowe Pola.

 
Nasze Centrum Orkiszowe Pola kojarzy się przede wszystkim z odżywianiem, dobrym stylem życia, mądrym sposobem na zdrowie poprzez gotowanie leczniczych potraw. Być może wydaje się, że Orkiszowe Pola to przede wszystkim sklep ze zdrową żywnością. Jednakże nasze Centrum jest niezwykłe:-) 
Pod jednym dachem i w rękach ośmiu Kobiet dzieje się wiele. Jest Medycyna Wschodu: chińska i indyjska, jest Medycyna św. Hildegardy, ziołoterapia, jest Miłość i wielka, przeogromna chęć wsparcia w zakresie zdrowia i inspirowania do dobrej zmiany.
Jest sklep, są warsztaty i wykłady, organizujemy kursy doskonalące oraz są gabinety dietetyków i terapeutów wykonujących akupunkturę, refleksoterapię czy masaże ajurwedyjskie.
Znamy się na żywieniu, ale przede wszystkim rozwijamy się w zakresie Medycyny Chińskiej i jej różnych metod.
 
W ostatnich 3 latach postawiliśmy na AKUPUNKTURĘ KLASYCZNĄ.
Ta uznana przez WHO metoda leczenia stała się wielką nadzieją na lepsze samopoczucie dla wielu naszych Pacjentów i Klientów.
 
Wielu z Nich boryka się z bólem.
I właśnie dlatego warto poznawać i uczyć się najróżniejszych form wsparcia walki z bólem, które pomogą nie nadużywać środków przeciwbólowych.
 
Prowadząc Wielkopolską Szkołę Akupunktury TUTAJ spotykamy lekarzy, fizjoterapeutów, akupunkturzystów czy pasjonatów, dzięki którym możemy tworzyć nowe kursy i szkolenia także dla Was!
 
Już na początku października będziemy zgłębiać niesamowitą metodę leczenia bólu poprzez Akupunkturę Czaszki i Ucha.
Ten 3-dniowy kompleksowy kurs poprowadzi Maciej Graczykowski z Aku dla Ciekawskich. Będzie bardzo praktycznie i intensywnie, by w krótkim czasie zdobyć wiedzę i umiejętności, aby pomagać jeszcze skuteczniej naszym pacjentom w walce z bólem.

Więcej informacji o kursie znajdziesz TUTAJ
 
Poznajcie Orkiszowe Pola z tej strony. Zapraszamy!