Biorezonans

BIOREZONANS jest bezinwazyjną i bezbolesną metodą wykrywania i wspomagania schorzeń. Wywiera skuteczny wpływ na patogenne mikro i makroorganizmy (pasożyty, pierwotniaki, grzyby, bakterie, wirusy) oraz ich toksyny, będące przyczynami wielu chorób i dolegliwości.

Terapia częstotliwościowo-rezonansowa wykorzystuje fakt, iż wszystkie żywe istoty, w tym mikroorganizmy emitują fale elektromagnetyczne w określonym spektrum częstotliwości. Znając spektrum danego patogenu można go unieszkodliwić oddziałując wahaniami częstotliwości, która spowoduje zachwianie jego procesów metabolicznych i obniży aktywność życiową. W efekcie obniżona zostaje jego chorobotwórczość i toksyczność. Z tak osłabionym patogenem łatwo poradzi sobie układ immunologiczny człowieka.  

Metoda wykorzystuje naturalne promieniowanie wytwarzane przez komórki naszego organizmu. Każda z nich to maleńki elektromagnes, wytwarzający wokół siebie pole magnetyczne. Jest ono niewielkie, ale po zsumowaniu pól wszystkich komórek uzyskujemy specyficzny wzorzec prawidłowego pola dla konkretnej tkanki lub narządu. Jeśli są w nich zmiany patologiczne, pole to ulega zaburzeniu. Urządzenie do biorezonansu odczytuje to pole, a następnie wytwarza własne,  tak aby wytłumić nieprawidłowe, patologiczne oddziaływanie.

U naukowych podstaw terapii biorezonansowej leżą najnowsze dokonania z dziedziny biofizyki, fizyki kwantowej  oraz wielowiekowe doświadczenia medycyny chińskiej. Twórcą terapii biorezonansowej jest niemiecki lekarz dr Franz Morell, który po raz pierwszy przedstawił możliwości jej zastosowania w 1977 roku. 

W terapii biorezonansowej wykorzystuje się istniejące w organizmie człowieka drgania elektromagnetyczne, które są nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Poza fizjologicznymi (harmonicznymi) drganiami elektromagnetycznymi występują również drgania patologiczne (dysharmoniczne). Pierwsze z nich sterują reakcjami chemicznymi, procesami rozwojowymi, regeneracyjnymi i koordynują przemianę materii oraz wydzielanie hormonalne. Drugie zaś odgrywają rolę zakłócającą, wywołaną na przykład obciążeniem ustroju toksynami, infekcjami, niewyleczonymi chorobami i zranieniami.

Ponieważ drgania własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić, zarówno z powierzchni skóry, jak i z tkanek oraz narządów za pomocą specjalnych elektrod i poprzez przewód doprowadzić do urządzenia terapeutycznego. Terapeuta dysponuje różnorodnymi wielowarstwowymi elektrodami, których pole magnetyczne jest niezwykle małe i służy jedynie przekazywaniu informacji.

Drgania te są przetwarzane są w aparacie w drgania terapeutyczne.

Biosygnały terapeutyczne przekazywane są z powrotem z urządzenia do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości harmoniczne są sprzęgane dodatnio (dodatnie sprzężenie zwrotne), a dysharmoniczne ujemnie, a więc inwertowane (ujemne sprzężenie zwrotne). Działanie terapeutyczne przebiega nie w urządzeniu, lecz w samym organizmie pacjenta.

Elektromagnetyczne pole pacjenta reaguje natychmiast na dokładnie dopasowany sygnał terapeutyczny i przekazuje do urządzenia zmieniony wzorzec drgań. W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane, a w końcu wygaszane. Dzięki zabiegowi, fizjologiczne siły regulacyjne ustroju zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Na skutek poprawy biofizykalnego stanu energetycznego pacjenta stopniowo dochodzi do poprawy procesów biochemicznych – normalizacji i wyleczenia.

Pod kątem obciążeń organizmu można wykonać różnego rodzaju odczulania oraz terapie, m.in.:

  • w zakresie nietolerancji pokarmowych i wziewnych
  • pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów
  • przeciwbólowe
  • antynikotynowe
  • zwiększające odporność
  • wszelkiego rodzaju urazy i kontuzje sportowe

 

Cierpisz na chroniczne zmęczenie, masz kłopoty z koncentracją?
Często boli Cię głowa, nie możesz spać?
Cierpisz na bóle stawów lub mięśni?
Dręczy cię nieżyt nosa, zapalenia zatok lub astma?
Odczuwasz trawienny dyskomfort (wzdęcia, biegunki, zaparcia)?
Nie możesz schudnąć mimo stosowania różnych diet?
Masz alergię, migreny, świąd skóry, zapalenie jelit czy wrzody?

UMÓW SIĘ na Strzeszyńską (aparat Bicom 2000)