Coroczne drobne radości.

Witamy serdecznie,

czy już wsłuchaliście się w odgłosy natury, czy usłyszelicie przygotowania do koncertu? Z dnia na dzień bardziej słychać głosy i nawoływania mimo, że jeszcze nas pewnie podmrozi, ale co tam w Śnieżycowym Jarze już ruszyły rośliny. To świetny czas budzenia się ze snu, z marazmu, z ciężkich myśli. To czas odnowy, nadziei i zmian. I można te określenia przekładać na wiele warstw naszego życia i istnienia - od metafizyznych przemyśleń po pomysł na nowy kolor ścian czy umycie okien. Co roku przechodzimy przez ten sam cykl, co roku jesteśmy pewni, że nadejdzie wiosna, ale czy co roku się nią cieszymy. Bo wiosna to takie małe przyjemności. Kiełkujący kwiatek, pąk na drzewie, klucz ptaków na niebie (skąd one wiedzą dokąd lecieć) i błoto z roztopów tu i ówdzie. Z tych wszystkich przymiotów wiosny najważniejsza jest chyba nadzieja. Czasy jakie mamy, każdy widzi i czuje, każde pokolenie może twierdzić, że było ciężko, trudno i nie tak jakby się chciało, ale zawsze trzeba mieć w sercu nadzieję choćby cały realny świat twierdził co innego - Nadzieja jest Wiosną i w sercu i w umyśle Póki ją mamy wszystko jest możliwe.

Przed nami ostatni pełen tydzień karnawału, a to oznacza, że w najbliższy czwartek to Tłusty Czwartek. Kto da radę niech nie je pączków, ale jeśli już wytrzymać się nie da to zapraszamy do nas do Orkiszowych i na Strzeszyńską i na os. St. Batorego na pączki orkiszowe! skład tych specjałów to: mąka orkiszowa typ 650, drożdże, marmolada, mleko, jaja, cukier, masło. PALCE LIZAĆ!

Przedłużamy do 5 marca promocję na produkty firmy DuoLife - 10% na:

DuoLife Vita C to jedyna w pełni naturalna witamina C, która dzięki swej wyjątkowej formie pozwala na zaspokojenie 100% zapotrzebowania na tę witaminę. Tym samym pozwala na utrzymanie optymalnego stanu organizmu i wyraźne wzmocnienie układu immunologicznego.

DuoLife Chlorofil to odpowiedź dla tych, którzy chcą możliwie najdłużej utrzymać swój organizm w optymalnym stanie. Dzięki swojemu wyjątkowemu działaniu nazywany bywa nawet „płynną energią”. Pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

DuoLife Aloes dzięki swej wyjątkowej formie zawiera ponad 200 aktywnych składników, które wspomagają naturalne funkcje detoksykacji organizmu. Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy nie tylko wzmacnia układ immunologiczny, ale również pomaga w dostarczaniu tlenu do komórek skóry, co przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia oraz większa jej elastyczność.

DuoLife Collagen wzbogacony formułą antyoksydantów pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność, chroni ją przed wczesnym starzeniem się oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych włosów i paznokci. Naturalny Collagen zapewnia optymalne funkcjonowanie chrząstki stawowej oraz kości. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących zachować zdrowie i młody wygląd.

Przypominamy o stałych dostawach mięs:

- we wtorki indyk,

- czwartki kurczak i indyk z ekologicznego gospodarstwa Polskie Eko Zagrody

- oraz co dwa tygodnie królik.

Wiosna to kolor zielony, więc czas na zupy w tym kolorze - ruszamy z detoksem. Blog Gotuj z Orkiszowymi zaprasza na zupę z jarmużu - zielono i wiosennie.

Nasz kalendarz warsztatów i wykładów jest wypełniony po brzegi, a my czekamy na Was w naszej pięknej sali warsztatowo-wykładowej. Już jutro wykład dla biegaczy pt. "Świadomy biegacz", a w sobotę po raz pierwszy wykład dla rodziców dzieci niepełnosprawnych. Oba wykłady poprowadzi Ewa Dawidziak autorka bloga Ziemkowamama.com. W marcu będziemy zachęcać do oczyszczania organizmu - pomyślcie o tym to najlepszy czas na to zadanie. Zaglądajcie na naszą stronę z wydarzeniami czasem udaje nam się dodać wydarzenie, które nie ma w ulotce, a jest interesujące tak jak np. bezpłatny wykład 2 marca - www.orkiszowepola.pl/wydarzenia

Drodzy Nasi! Wiosny w sercu!

Zespół Orkiszowych Pól.