Edukacyjny lockdown - NIE u nas!

Jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. 

Nasi Drodzy! kochamy spotkania z Wami, z radością organizujemy warsztaty, szkolenia, wykłady - cieszymy się na każdy zjazd kursu dietetyki i akupunktury. Wiemy wtedy, że spotkamy naszych przyjaciół, ludzi pełnych pasji, chętnych do zdobywania kolejnych porcji wiedzy. Pomimo, że sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do zatrzymania się, to my nie załamujemy rąk tylko szybciutko przeformułujemy nasz plany i zamierzenia, aby być blisko Was i służyć wiedzą. 

Całe szczęście Internet jest odporny na ten rodzaj wirusa i będzie nas i Was wspierał w najbliższych tygodniach w kontynłowaniu edukacji, bo przecież szkoda czasu na czekanie na... no właśnie dokładnie nie wiadomo na co. Wszystkie te działania, które po wielu rozmowach, dyskusjach, przemyśleniach uznaliśmy, że mogą znależć się w wirtualnej rzeczywistości są do Waszej dyspozycji. Być może jest to szansa dla tych z Was,którzy mieszkają na tyle daleko, że trudno było skorzystać z form stacjonarnych naszych zajęć. Albo dla tych, których kalendarze są tak zapełnione, że trudno wygospodarować konkretny czas, albo... Na pewno są wśród Was osoby, które po cichu marzyły o takiej formie nauki. Korzystajcie!

Naszą dumą edukacyjną jest kurs dietetyki profilaktycznej i leczniczej prowadzony przez znakomitą terapeutkę dr Agnieszkę Krzemińską! Dotąd prowadzony tylko w formie stacjonarnej, ale przyszedł czas kiedy uzałyśmy, że jest gotowy wraz ze swoją autorką, na realizację w Internecie. Rozpoczynamy już 12.12.2020! dając możliwość zapisania się wszystkim, którzy mają w sobie pragnienie zdobycia tej niezwykłej wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą WYJĄTKOWĄ propozycją - ten kurs on-line, który rozpoczynamy w grudniu, będzie trwał do maja 2021 roku - a więc już za kilka miesięcy możecie stać się specjalistami Dietetyki TCM! i w ten sposób wspierać zdrowie swoje, swoich bliskich i pacjentów! 

 

 

 

Tęsknimy za Wami!

Dbajcie o siebie i najbliższych -

Zespół Orkiszowych Pól.