Gramy - kilogramy.

Witamy serdecznie,

jakie zrzucanie na ten tydzień. Lżej na ramionach i barkach, może nawet coś nam spadło z serca - to dzisiaj bardziej namacalnie. Zrzucamy to co na biodrach. Oj lubi sobie wskoczyć jakiś gram czy kilogram na gapę podczas zimy. Niby dorze jemy, niby kontrolujemy, a waga pokazuje coś czego wolelibyśmy nie zobaczyć. I już humor zważony, już nos spuszczony, ale jest przecież wiosenne oczyszczanie. Tak naprawdę czasem niewiele trzeba, żeby dać szansę naszemu ciału na regenerację i odpoczynek, żeby nasz układ pokarmowy nie musiał przez parę dni przerabiać tego wszystkiego co mu podajemy, choćby były to najzdrowsze i najlepsze produkty na świecie.Te zbędne gramy zrzucimy jeśli na chwilę odstawimy przetwory mleczne, mięso, wyroby zawierające gluten o słodyczach już nie wspomnę, bo to oczywiste. Jesli Wasze życie jest zbyt intensywne to może chociaż ograniczyć te produkty? Tak więc podejmimy takie wyzwanie - okres postu, rozpoczynająca się astronomiczna wiosna są dobrym powodem do zmiany. Więcej warzyw - mniej mięsa, Więcej kasz - mniej makaronów, więcej kompotów - mniej alkoholu, więcej herbat ziołowych - mniej kawy. I za tydzień będzie lżej nie tylko na sercu. A Ci co nie muszą nic zrzucać... cóż... niech wspierają tych co powinni samemu kontrolując swoje apetyty.

A co w wiosennych promocjach? W dniach 20.03 - 2.04 produktem promocyjnym jest Para Protex - w tym czasie 15%, a jeśli jednocześnie zakupi się inny produkt firmy Calivita to wtedy rabat 20%.

A jak działa Para Protex?

- wzmacnia siły obronne organizmu (czosnek)
- stanowi naturalną obronę organizmu przed zagrożeniami zewnętrznymi (ekstrakt z kory Pau D’Arco)
- korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego (ekstrakt z berberysu zwyczajnego, olej z goździkowca korzennego)
- wspomaga wydzielanie enzymów trawiennych (ekstrakt z berberysu zwyczajnego)
- odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby (czosnek) 
I dla kogo Para Protex?
- Osobom chcącym oczyścić przewód pokarmowy i wesprzeć jego funkcjonowanie.
- W celu utrzymania właściwej równowagi mikrobiologicznej organizmu.
- Osobom, które chcą zadbać o odporność.
- W trakcie oczyszczania organizmu.
- Osobom odżywiającym się nieracjonalnie.

Polecamy również badanie żywej kropli krwi -  w tej chwili w obniżownej cenie - 120zł. Można osobiście się przekonać co nam płynie we krwi, co mamy we krwi. Na wizytę można się umówić korzystając z linku:  http://www.orkiszowepola.pl/Monika_Czarnecka

 Przypominamy, że od 27 marca rozpoczynamy zapisy w sklepach na wędliny wielkanocne.

Na naszej stronie internetowej już można zapoznać się z propozycjami edukacyjnymi na kwiecień i stopniowo będą się pokazywały propozycje kolejnych tygodni - w sklepach dostępna już jest nasza najnowsza ulotka z wydarzeniami. 

Polecamy w tym tygodniu wykład Magdaleny Lubiewskiej: "Dna moczanowa - nowe zagrożenie cywilizacji" to już jutro! W czwartek wykład: "Jak radzić sobie ze stresem dietą i ziołami" - to chyba wykład dla każdego, w każdym wieku - zanim sięgniemy po tabletkę.

Pod koniec kwietnia będziemy gościć w Poznaniu Inę Diolosę, która poprowadzi seminarium trzydniowe o tematyce niepłodności. Ilość osób ogrniczona, a na zgloszenia czekamy do 10.04 2017. Seminarium przeznaczone jest dla każdego, nie tylko dla specjalistów i terapeutów, więc jeśli znasz podstawy TMC to serdecznie zapraszamy.

Jak wiosna to i jaskółki, a jaskółką w Orkiszowych Polach jest informacja, że kolejna edycja dietetyki z dr Agnieszką Krzemińską rozpocznie się 18 listopada 2017r.

Wiemy też, że nasz wspólny projekt ze szkołą TOMO i Compleo - Wspólna Medycyna, będzie mial swoją II Konferencję 19 października 2017 w Poznaniu - rezerwujcie czas, zapowiada się bardzo ciekawie, a szczegóły już wkrotce. Polecamy uwadze to co działo się w styczniu na I edycji tego projektu.

Udanego tygodnia - zrzucania gramów.

życzy

Zespół Orkiszowych Pól.