Gua Sha twarzy, czyli naturalny botoks.

Kontynuujemy temat pięknej, zdrowej i promiennej cery bez konieczności korzystania z drogich kosmetyków, czy zabiegów chirurgicznych. W tym tygodniu poświęcimy trochę czasu mniej lub bardziej znanej technice Gua Sha, o której wiele się słyszy, ale rzadko kiedy mówi się o Gua Sha twarzy, która traktowana jest jak botoks medycyny wschodu.

Przy tym masażu bardziej niż nacisk istotny jest kierunek, w którym przesuwamy płytkę - wzdłuż meridian, odprowadzając zgromadzone płyny do węzłów chłonnych. Zabieg doskonale porusza zastaną limfę, wraz z którą pozbywamy się toksyn z organizmu, a w przypadku twarzy oczyszcza nasze pory poruszając Qi. Wzmacnia osłabione mięśnie, wygładza skórę redukując widoczność zmarszczek. Masaż pomaga pozbyć się worków i cieni pod oczami, a także rozjaśnić zmiany w kolorycie skóry.

Doświadcz tych efektów na własnej skórze

Dla wzmocnienia rezultatów zapraszamy na bezpłatny wykład  na temat naturalnych kosmetyków Organic Life, podczas którego będzie możliwość wypróbowania kosmetyków oraz zadania wielu pytań.

Ale oczywiście nie zapominajcie o wsparciu Waszego Piękna od wewnątrz, piękniejemy gdy dobrze jemy.

Nie zapomnijcie o zakupach z okazji Dnia Świętego Marcina, to już w tym tygodniu. Zapraszamy po orkiszowe rogale świętomarcińskie oraz pasztety z gęsiny.

A więc Kochani - PIĘKNIE_JEMY