I KONFERENCJA AJURWEDYJSKA - indywidualna konsultacja. BRAK MIEJSC

Data i czas:

19 maja 2017 piątek

Miejsce: Orkiszowe Pola ul. Strzeszyńska 76, Poznań

Podczas indywidualnych konsultacji lekarz:

- określi Twoją doszę (urodzeniową konstytucję psychofizyczną)
- wskaże odpowiednią dla Ciebie dietę
- ustali odpowiedni rytm dnia
- zaproponuje aktywności zgodne z Twoją konstytucją
- udzieli innych porad terapeutycznych np. odpowiednią suplementację preparatami ziołowymi

Według Ajurwedy pojawienie się w ciele dolegliwości, czy też choroby oznacza, że powstała w organizmie nierównowaga między tzw. dosha'mi (składowymi ciała i umysłu) - Pita, Vata i Kapha. Przywrócenie równowagi w ciele jest kluczem do skutecznej terapii.

Państwo Mirashi korzystając z ajurwedyjskich metod diagnostycznych (m.in. badanie pulsu i języka) uzyskują wgląd w aktualny stan zdrowia pacjenta na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym. Dzięki temu rozpoznają charakter nierównowagi w ciele pacjenta i na tej podstawie rekomendują adekwatną kurację czy też program przywrócenia i utrzymania pełnego zdrowia.

Ajurweda jest przede wszystkim systemem zapobiegania chorobom, utrzymania organizmu w zdrowiu oraz odmładzania tkanek, tak więc z konsultacji skorzystać mogą wszystkie osoby zainteresowane swoim zdrowiem, w tym także dzieci.
Światowa Organizacja Zdrowia w roku 1979 uznała oficjalnie Ajurwedę za koncepcję zdrowia i terapii. Nie jest ona więc kolejnym rodzajem medycyny komplementarnej, lecz stanowi pełnoprawny systemem leczenia.

Medycyna ajurwedyjska podejmuje z duzym sukcesem leczenie tam, gdzie system medycyny konwencjonalnej nie znajduje rozwiązań. Wiele chorób, które uważane są na zachodzie za przewlekłe, wymagające przyjmowania leków do końca życia, w systemie ajurwedyjskim traktuje się za wyleczalne.

Ajurweda uczy przede wszystkim jak zachować zdrowie, główny nacisk kładzie na profilaktykę. Ustala indywidualną dietę dla każdego. Daje wskazówki dotyczące rutyny dnia codziennego. Uczy jak redukować stres będący przyczyną tak wielu chorób.

W terapii chorób bazuje na lekach naturalnych, preparatach ziołowych, domowych miksturach. Stosuje terapie oczyszczające, przywracające naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Zaproszenie kierujemy zarówno do osób interesujących się Ajurwedą, jak i tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej o tym, jak wg najstarszego systemu medycznego w świecie, holistycznie zadbać o swoje zdrowie.

Konferencja oraz indywidualne konsultacje medyczne będą tłumaczone na żywo przez profesjonalnych tłumaczy.

Prowadzący: Doktor Suraj Mirashi oraz Doktor Sanskriti Mirashi - dyplomowani lekarze Ajurwedy i medycyny konwencjonalnej. Lekarze Ci są także laureatami prestiżowej nagrody Healthcare, która nadawana jest za szczególne osiągnięcia medyczne i potwierdza wysoką jakość świadczonych usług.

Koszt: 120 zł

PROMOCJA: Cena pakietu (indywidualna konsultacja + konferencja) wynosi 240 zł.

Zapisy na indywidualną konsultację odbywają się telefonicznie pod numerem telefonu: Edyta Gwizdecka tel. 606 212 414

Po rejestracji należy uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 40 zł przelewem na konto:

Alior Bank
Nr konta: 17 2490 0005 0000 4600 2258 5309
Orkiszowe Pola Dorota Łapa
ul. Boya - Żeleńskiego 18
60-461 Poznań

W przypadku braku wpłaty w przeciągu 2 dni rezerwacja jest anulowana.

Resztę kwoty należy zapłacić gotówką w dniu wizyty.