Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak - lekarz medycyny, specjalizacja; choroby wewnętrzne (Akademia Medyczna w Poznaniu), dietetyk (Studium Podyplomowe z zakresu dietetyki i poradnictwa żywieniowego na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu), akupunkturzysta.


Ukończone kursy i szkolenia :

Fizjologia narządów Zang Fu- prowadzenie Adam Kowalski, Kraków
Kurs  dietetyki profilaktycznej i leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej- prowadzenie  dr Agnieszka Krzemińska, Poznań
Gotowe receptury ziołowe - prowadzenie dr Agnieszka Krzemińska, Poznań
Diagnoza z pulsu- prowadzenie dr Bartosz Chmielnicki, Poznań
Kurs KHT (koreańska terapia dłoni), kinesiotaping - prowadzenie dr Jong Baik, Wrocław
Kurs Aurikuloterapii (akupunktura ucha)- prowadzenie Yaga Sosnowska, Poznań
Kurs Akupunktury – Wielkopolska Szkoła Akupunktury, prowadzenie dr Bartosz Chmielnicki
 

Na wszystkie jednostki chorobowe z zakresu interny spoglądam przez pryzmat odżywiania, stanu emocjonalnego oraz higieny stylu życia. W terapii cenię sobie holistyczne podejście do pacjenta łącząc aspekty medycyny akademickiej z medycyną wschodnią, co w mojej opinii daje znacznie lepsze efekty leczenia i profilaktyki zdrowotnej.

 

W pracy z pacjentem łączę konsultację medyczną z zabiegam akupunktury/akupresury i ogólnymi wskazówkami żywieniowymi dobierając odpowiednie grupy produktów i sposobów ich przygotowania adekwatnie do „konstytucji energetycznej” pacjenta – nie rozpisuję precyzyjnych diet kalorycznych/sportowych/anty-alergicznych.
 
 
UMÓW SIĘ do Justyny Okupniak TUTAJ
 
Dr Okupniak przyjmuje dorosłych pacjentów 
Uwaga! Prosimy o płatność gotówką bezpośrednio w gabinecie.

Sprawdź cennik