KURS SPECJALISTYCZNY: Analiza BaZi - WARSZTATY

Data i czas:

7 grudnia 2018 (piątek)

Miejsce: ul. Towarowa 35 Poznań budynek Delty

BaZi to metoda analizy potencjału człowieka oparta o chińską koncepcję czasu i obserwacje cyklicznych zmian zachodzących na przestrzeni dni, miesięcy i lat.

Pozwala zrozumieć kim jesteśmy, ocenić swoje silne i słabe strony, pozwala też lepiej poznać i zrozumieć drugiego człowieka.
Podstawowa wiedza BaZi jest przydatna dla każdego, kto ma do czynienia z ludźmi – terapeuty, trenera, coacha, ale także dla ich pacjentów i klientów.
BaZi pokazując nasze silne i słabe strony ułatwia podjęcie wielu trudnych decyzji życiowych i wspiera nas na drodze do sukcesu. W Chinach jest intensywnie stosowana w procesie wyboru drogi życiowej, ale również w działach HR przy rekrutacjach kluczowych pracowników.

WARSZTATY

Warsztaty Bazi przeznaczone są dla osób, które ukończyły przynajmniej poziom pierwszy kursu Analiza Bazi.

Celem warsztatów jest powtórzenie i utrwalenie zdobytej wiedzy oraz jej zastosowanie w praktyce. W trakcie warsztatów studenci samodzielnie przeprowadzają analizy wykresów i zdobywają doświadczenie w interpretacji występujących w wykresach zależności. Przykłady analizowane w trakcie zajęć mają zróżnicowany stopień trudności – od łatwych do bardzo trudnych, z założenia są to autentyczne wykresy zgłoszone przez kursantów. Prowadząca na bieżąco koryguje ewentualne błędy oraz wskazuje właściwy tok rozumowania.

KORZYŚCI Z KURSU

  • ugruntowanie podstawowej wiedzy na temat Bazi
  • przećwiczenie technik analizy wykresów Bazi
  • pogłębienie rozumienia zależności występujących w wykresach
  • poszerzenie umiejętności wnioskowania i formułowania zaleceń, dzięki którym można lepiej
  • wykorzystać swój potencjał urodzeniowy
  • wyeliminowanie błędów
  • zdobycie większej pewności siebie podczas analizy wykresów

Prowadzący: Barbara Wypart - prowadzi własny gabinet medycyny chińskiej, gdzie wykonuje zabiegi akupunktury. Jest konsultantką BaZi – wykonuje analizy BaZi dla osób prywatnych i firm, a także naucza Tai Chi. Prowadzi też wykłady popularyzujące medycynę chińską, m.in. dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku, a w latach 2013-2018 prowadziła autorski kurs dietetyki wg zasad TCM przeznaczony dla pacjentów.
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Cena - 290 zł

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!