Kule z nóg.

Witamy serdecznie,

wiosna, wiosenka - a więc zrzucania ciąg dalszy. Możę udało się coś już w tej kwestii osiągnąć? Jak czują się Wasze ramiona, serce i bioderka? gdzieś coś się zgubiło? Jeśli uwolniliśmy już lekko naszą górną część ciała z tego co widoczne i niewidzialne to w tym tygodniu popracujmy nad tym co jest kulą u nogi. Nad tym co nas hamuje, nie pozwala zrobić kroku naprzód albo zaplątaliśmy się w obowiązki ponad siłę lub zoobowiązania nie do zrealizowania. Ciągniemy je za sobą, czasem przystajemy i dumamy, że się nie da, że się nie uda, że za ciężko. Warto poprosić o pomoc, żeby ktoś pomógł tę kulę nieść, warto przyznać się przed światem, że się nie da rady, warto komuś oddać choć część tego balastu. Obowiązki i zoobowiązania nie są przypisane do nas na stałe, na wyłączność. Są tak samo ruchome i żywe jak rzeczywistość wokól nas - warto je weryfikować i nie bać się, nie wstydzić (!), że opadamy z sił. Źle pojęty profesjonalizm może nas doprowadzić do wyczerpania i zgorzknienia, a życie jest tylko jedno i warto przeżywać je tu i teraz - ciesząc się nim. Co jest Twoją kulą u nogi? To mogą być decyzje lub ich brak, przesadny idealizm lub niedbalstwo... Ot, równowagi nam trzeba, żeby nie stać w miejscu.

Wiosna, wiosenka i święta tuż, tuż... dlatego zapraszmy i przypominamy o:

1. zapisach na świąteczne wędlinyi na mięso, które ruszają od dzisiaj.Będzie też można nabyć chlebek do "święconki" z piekarni Damiana Nowaka. Realizacja zamówień świątecznych od 13 kwietnia.

2. trwa oferta promocyjna na ParaProtex - 15%. A kto zechce kupić dodatkowo jakiś preparat Calivita to otrzyma na niego rabat w wysokości 20%.

3. poszerzyliśmy ofertę na kosmetyki Nacomi - wiosna, wiosna odsłaniamy ramiona i nóżki - zadbajmy o nie po zimie. Czas na nawilżenie! Mamy musy, np bananowy, balsamy np. borówkowy. Jest też świetne serum na końcówki włosów - one też potrzebują zaopiekowania po zimie.

4. mamy też ekologiczne wina - czerwone, białe, różowe; już zdobywają sympatię i uznanie naszych klientów. Może warto dokonać degustacji?

5. czas na wiosenne porządki - i tu polecamy firmę Ecovariant - zapraszamy do nas po płyny, których składniki są pochodzenia roślinnego i podlegają naturalnemu odnowieniu. Bądź eko! Pytajcie o próbki :)

6. jeśli jesteście ciekawi jak smakuje majonez z kalafiora, z aquafaby czy sos tatarski z mleka sojowego, to zapraszamy  do Sklepu Orkiszowe Pola na os Batorego, w poniedziałek 3.04

W godz. 16-18 będziemy serwować te smakołyki jako dodatek do pysznego pasztetu w wersji wegańskiej podanego żytnim chlebie. Oczywiście chętni otrzymają przepisy,  by móc się delektować tymi pysznościami podczas Świat Wielkiej Nocy. Poprowadzi Agnieszka Pawelczak - dyplomowany refleksolog stóp, głowy i twarzy metodą Inge Dougans (dyplom Międzynarodowej Akademii Refleksologii w Warszawie), doradca żywieniowy łączący wiedzę z zakresu dietetyki klasycznej oraz dietetyki według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

A na blogu Gotuj z Orkiszowymi coś co można włożyć nie tylko do szkolnej śniadaniówki:
http://www.orkiszoweblog.pl/babeczki-bananowe-z-nasionami-chia/

W tym tygodniu zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym wykładzie: "Ajurweda dla każdego", który poprowadzi współpracująca z nami terapeutka ajurwedyjska Edyta Gwizdecka, a po wykładzie spotkanie z tworcami firmy MOMA, którzy przybliżą nam ajurwedyjskie preparaty ziołowe. Serdecznie zapraszamy to już w czwartek 30 marca o godzinie 17.30.

Natomiast w sobotę "Mazurki świąteczne wg Kuchni 5Przemian" - będą zdrowe, smaczne i zachwycą domowników - warsztat poprowadzi Magdalena Lubiewska w sobotę 1 kwietnia godzina 10.00.

Nieustannie przypominamy o semianriu z Iną Diolosą w tematyce niepłodności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, które odbędzie się w dniach 28.04 - 30.04. Zaproszenie na to wydarzenie możecie obejrzeć TUTAJ.

Nasi Drodzy zrzucamy, bo wiosna, bo chce się żyć, bo... (każdy dopisuje swoje hasło) i chciałoby się rzec: kule z nóg.

pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól.