Kwiecień pełen wiedzy!

Kwiecień jest kwintesencją wiosny!

Cała przyroda budzi się do życia, a w naszym ciele zachodzi wiele zmian biochemicznych. Metabolizm przyspiesza, mamy ochotę na zmianę repertuaru w naszej kuchni, odświeżamy garderobę, a nasz umysł zaczyna być głody nowych wrażeń.

Właśnie dlatego wraz z początkiem nowego miesiąca wychodzimy do Was z rewelacyjną ofertą! Do końca kwietnia możecie zakupić w promocyjnej cenie, obniżonej aż o 50%, trzy kursy:

  1. „ Cukrzyca i stan przedcukrzycowy w ujęciu medycyny zachodniej i wschodniej” - cukrzyca jest jednym z groźniejszych skutków pandemii nadwagi i otyłości. Według danych Narodowego Funduszu Zdrowia liczba osób dorosłych z cukrzycą podniosła się z 2,1 mln w 2012 r. do 2,7 mln w 2017 r. Szacuje się, że do roku 2040 liczba chorych Polaków wzrośnie do ponad 4 mln dorosłych. Światowa Organizacja Zdrowi (WHO) uznała cukrzycę za pierwszą niezakaźną pandemię.
  2. „Refluks i choroba wrzodowa żołądka” - zła dieta, używki, stres i pośpiech to tylko nieliczne możliwe przyczyny występowania problemów żołądkowych. Spojrzenie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na obecność wilgoci i gorąca w Żołądku jako patologii, powodującej wiele chorób daje nam wiele pomysłów na to, jak pomóc i przywrócić jego prawidłowe funkcjonowanie. Zamiast stosować nieustannie leki zobojętniające kwas solny w żołądku dowiedz się jak pokonać dolegliwości żołądkowe na dobre razem z TCM.
  3. „Zespół jelita drażliwego/SIBO ujęcie w medycynie klasycznej oraz chińskiej” - dolegliwości jelitowe to bez dwóch zdań plaga XXI wieku. Przetworzona żywność, nieprawidłowa higiena jedzenia oraz nadmiar pożywienia nieustannie wpływają na strukturę i pracę naszego przewodu pokarmowego. Problemy z wypróżnianiem (częsta biegunka lub zaparcia), bóle brzucha, wzdęcia, skurcze jelit, nudności, zgaga, itp. mogą wynikać z występującego zespołu rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego (SIBO) lub zespołu jelita drażliwego (IBS). Dowiedz się od lek. med. Justyny Okupniak jak radzić sobie z takimi dolegliwościami zarówno w ujęciu medycyny zachodniej jak i wschodniej.