Monika Graczyk

DIETETYK TCM, SPEC. CHOROBY KOBIECE, NIEPŁODNOŚĆ
 
Specjalistka dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz uczestniczka Wielkopolskiej Szkoły Akupunktury, a także licznych szkoleń, warsztatów i konferencji z zakresu ginekologii, niepłodności i zdrowia kobiety w świetle TCM.
 
Pracuje z kobietami chorującymi na endometriozę, mięśniaki, torbiele, Hashimoto, PCOS. Schorzeń, które wymagają spojrzenia integralnego, łączenia wielu narzędzi terapeutycznych, konsekwentnej pracy oraz budowania świadomej postawy wobec własnego zdrowia. Zajmuje się również niepłodnością, która niejednokrotnie towarzyszy chorobom i dolegliwościom kobiecym. Współcześnie problem z płodnością dotyka 1 parę na 6 i staje się prawdziwym wyzwaniem dla lekarzy i terapeutów. Pracuje także z kobietami wkraczającymi w etap przedmenopauzalny, gdzie prawidłowe żywienie i zadbanie o siebie odgrywa kluczową rolę gwarantującą zdrowie i witalność w drugiej połowie życia.

W pracy terapeutycznej wspiera kobiety, motywuje je do mądrego zadbania o swoje zdrowie oraz udziela żywieniowych porad, czerpiąc z własnego doświadczenia życia z endometriozą oraz Hashimoto. Zwolenniczka integralnego spojrzenia na zdrowie.

"Jestem przekonana, że zdrowie jest możliwe, jeśli uszanujesz sygnały płynące z wnętrza ciała. Docenisz jego mądrość, uważnie poobserwujesz, zaufasz."
 
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.womensmatters.pl

 

UMÓW SIĘ do Moniki Graczyk: 602 260 770
lub zapytaj o szczegóły: kontakt@womensmatters.pl

Sprawdź cennik