Nutrigenetyka

INFORMACJE OGÓLNE

W naszym gabinecie korzystamy z zaawansowanej analizy dietetycznej opartej na badaniach DNA. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Bo spersonalizowane diety oparte na analizie DNA wykazują nawet do 70% więcej skuteczności niż diety tradycyjne, ograniczające się tylko do wywiadu z pacjentem. Analiza genetyczna z wykorzystaniem technologii LifeGenetics pozwala na dokładne zbadanie genów odpowiedzialnych m.in. za dzienne zapotrzebowanie energetyczne, spalanie tłuszczów i węglowodanów, wydzielanie insuliny, gromadzenie tkanki tłuszczowej oraz wyniki BMI.

Pobranie materiału genetycznego jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne – potrzebujemy tylko odrobiny śliny z wymazu policzkowego. Próbka zostaje zbadana w laboratorium, a po upływie 5-10 tygodni otrzymujemy raport nutrigenetyczny wraz z interpretacją wpływu poszczególnych genów na metabolizm.

Dzięki temu nasi Klienci mogą skorzystać z najbardziej zindywidualizowanej diety – opartej na własnym kodzie DNA!

CO ZYSKASZ?

Analizą wyników badania DNA oraz układaniem jadłospisów zajmują się doskonale przeszkoleni specjaliści z zakresu dietetyki, łączący swoje zainteresowania naukowe z praktyczną wiedzą zdobytą podczas pracy z pacjentem. Możesz na nich polegać – umów się na konsultację i zamów jadłospis oparty na analizie Twojego DNA!