O akupunkturze czaszki w terapii leczenia bólu. Bezpłatny LIVE

Kochani,

Dziś temat bolesny ..... Nie ma wśród nas z pewności nikogo, kto bólu pleców czy głowy nigdy nie zaznał. Z różnego rodzaju bólami zmagamy się całe życie.

Najgorsze są te, które trwają i nawracają przewlekle.

Ból jest ważną informacją płynąca z ciała, że coś się dzieje, ale nie zawsze w przebiegu poszukiwania powodu bólu, możemy szybko pomóc pacjentowi się go pozbyć, a na jego trwałe wyleczenie, potrzeba czasu i wprowadzenia zmian w stylu życia czy odżywianiu, zastosowaniu wsparcia leczniczego dla Nerek czy Wątroby czy Serca.

Ból w układzie narządów ruchu zawsze związany jest z osłabieniem Narządów. Warto o tym pomyśleć. Wprowadzić stosowne zmiany na poziomie:

-> Ciała (jedzenie, ruch)

-> Umysłu (wpływ przeżyć na stan ciała i odkrycie skąd się wzięła moja choroba, mój ból)

-> Ducha (poszukiwanie duchowego rozwoju)

-> Emocji (praca z psychologiem, rozwój osobisty)

Miejsca bólu, ich charakter, czas manifestacji, to informacje, które pomagają specjalistom TMC postawić diagnozę i zająć się wsparciem w drodze do wyjścia czy ulgi w patologii.

Jeśli szukasz innego sposobu radzenia sobie z bólem niż tabletka lub chcesz pomóc swoim pacjentom, to: 

Zapraszamy serdecznie 25.08.2021 na nasz profil FB na BEZPŁATNY LIVE czyli rozmowę podczas której Dorota Łapa - Dietetyk i Terapeuta TCM wraz  Maciejem Graczykowskim - Akupunkturzystą i Fizjoterapeutą opowiedzą o wykorzystaniu metody nakłuwania punktów na głowie i uchu, by móc ulżyć Pacjentom w przebiegu ich problemów bólowych.

Pamiętaj, że Akupunktura ma swoją tradycję sięgającą 2500 lat. Jest jednym z filarów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, która to została uznana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako pełnoprawny system medyczny włączany do krajowych systemów opieki zdrowotnych.

Korzystajmy zatem z jej dobrodziejstw!

Pozdrawiamy

Wasze Orkiszowe Pola