Orkiszowe Pola w czasie epidemii.

Nasi Drodzy Klienci, Przyjaciele i Sympatycy!

Zostaliśmy "uziemieni" i mamy nadzieję, że hasło #zostańwdomu jest Waszą codziennością w tej chwili. Jak nigdy dotąd "nic nierobieniem" możemy polepszyć dobrostan innych ludzi. Pomimo wszystkich ograniczeń chcemy towarzyszyć Wam w tym czasie szczególnej troski o zdrowie własne, najbliższych i innych ludzi. Dlatego nasz sklep przy ul. Strzeszyńskiej 76 w Poznaniu jest wciąż dla Was otwarty, abyście mięli dostęp do dobrej jakościowo żywności, w razie potrzeby realizujemy dowozy, a sklep internetowy działa nieprzerwanie. Niektóre z naszych warsztatów niestety odwołaliśmy ze względów bezpieczeństwa - gotowanie w klimacie lęku i obawy nie jest dobrym sposobem na naukę. Działamy za to wciąż w rzeczywistości wirtualnej starając się codziennie (fanpage na FB) zaspakajać potrzebę przygotowywania zdrowych i warościowych posiłków dla Was i najbliższych - KORZYSTAJCIE! Polecamy Wam nasze webinary, wśród, których każdy znajdzie coś dla siebie! Wreszcie mamy na to czas!

A teraz to co najważniejsze:

SKLEPSTRZESZYŃSKA 76 
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00-19:00 sobota 10:00 -15:00
1. Na zakupy klienci będą zapraszani do środka pojedynczo, kolejne osoby będą zapraszane i obsługiwane po opuszczeni sklepu przez poprzedzającego klienta.
2. Prosimy o dokonywanie płatności kartą lub przez blik’a.
3. Przypominamy o możliwości składania zamówień poprzez e-mail: ekosklep@orkiszowepola.pl
i sklep internetowy: https://sklep.orkiszowepola.pl/

GABINETY SPECJALISTYCZNE STRZESZYŃSKA 76 
Zawieszamy pracę w kontakcie bezpośrednim z pacjentami do odwołania.
Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prosimy o kontaktowanie się z naszymi terapeutami -> tu znajdziecie Państwo adresy i telefony: https://www.orkiszowepola.pl/Dietetycy_i_terapeuci_32112.ht…
Na pewno nie pozostaniemy obojętni na potrzeby i znajdziemy sposób by pomóc.

Jesteśmy w kontakcie!