Paulina Praszkowska

POŁÓŻNA, AKUPUNKTURZYSTKA, TERAPIA MOKSĄ 

Położna z Wielkim Sercem i 13letnim stażem, a od 2020 roku wyspecjalizowała się w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego. Praca z mamami, noworodkami, niemowlętami i człowiekiem na rzecz zdrowia stała się jej wielką pasją, którą od 11 lat z przerwami na macierzyństwo praktykowała na oddziale porodowym w jednym z poznańskich szpitali.

Mawia: Kocham BYĆ przy pacjencie, tym malutkim też, bardzo:)

A w położnictwie? - Kocham porody i tą potęgę natury i dziejących się wtedy cudów, emocji...
Nieustannie zachwycam się poczęciem, rozwojem życia, kobiecości i patrzenia na człowieka w całości - tego co przeżywa, czego doświadcza i potrzebuje...

Przez kilka lat dzieliła się wiedzą dotyczącą porodu oraz opieki nad noworodkiem w szkole rodzenia, jak również zajmuje się wspieraniem laktacji i doradztwem laktacyjnym. Od 2013 roku zgłębia regularnie temat resuscytacji noworodka i jest certyfikowanym instruktorem kursów resuscytacji noworodka (Newborn Life Support w oparciu o wytyczne ERC).
Osobiście zafascynowana medycyną chińską na rzecz wspierania zdrowia swojej rodziny – męża i syna i dwóch córek, dała się porwać i rozpoczęła ścieżkę rozwoju i kształcenia w zakresie Akupunktury oraz wszelakich zabiegów pochodzących z medycyny chińskiej – m.in. potężnej terapii ciepłem - moksoterapii. W Wielkopolskiej Szkole Akupunktury odkryła, że Aku to jej nowa miłość... Cytując znów Jej słowa: droga do tego co zawsze gdzieś czułam, że trzeba szukać, słuchać człowieka by znaleźć źródło harmonii...I potem można pomagać dalej - TCM taka jest...

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów Moksy Smoka, które w wykonaniu Pauliny odnowią Wasze siły witalne, poprawią odporność, pozwolą zgromadzić Yang – ciepło w organizmie.

 

UMÓW SIĘ do Pauliny Praszkowskiej: TUTAJ

Sprawdz cennik