Pięknie_Jemy

Chinki są znane na całym świecie z nieskazitelnej skóry i zawsze młodej cery. To dzięki stosowaniu prostych trików, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wykorzystują produkty, które większość z nas ma w swoich domach, jednak stosowane w celach kosmetycznych pozwolą nadać skórze naturalny blask, zapobiec zmarszczkom i innym objawom starzenia się skóry.

Przez kolejne dwa tygodnie skupimy się na produktach, masażach i innych sposobach, które pomogą Wam i nam przywrócić skórze pełnię blasku. Dlatego jeżeli chcecie mieć piękną, zdrową i promienną cerę bez konieczności korzystania z drogich kosmetyków, czy zabiegów śledźcie nas na Facebooku.

Zapraszamy również do sklepu, ponieważ pojawił się regał z całkiem nowymi kosmetykami… wyjątkowymi i skutecznymi, a przy tym z dobrymi składami pełnymi roślinnych składników.

Prócz różnorodnej diety, umiarkowanej aktywności fizycznej oraz naturalnej pielęgnacji nie należy zapominać o emocjach, szczególnie tych negatywnych, które mają ogromny wpływ na wygląd naszej skóry. Dlatego po różnych stresujących sytuacjach często nasza cera staje się zszarzała i mniej elastyczna. Może warto poznać substancje, które wspomagają odporność naszego organizmu na stres i wszelkie przeżycia traumatyczne w naszym życiu?

Niezbędne w codziennym dbaniu o urodę jest także prawidłowe nawodnienie, które powoduje nawilżanie skóry od wewnątrz, co wpływa korzystnie na gładkość cery. Niech kompoty staną się naszym życiowym przyjacielem, a pieczone jabłka i gruszki zastąpią wysokoprzetworzone słodycze.

Zainteresowanych zachęcamy do dalszego obserwowania nas na portalach społecznościowych, ponieważ już w tym tygodniu przybliżymy Wam poszczególne produkty rodzinnej firmy OrganicLife. Dowiecie się jakie właściwości mają takie roślinne składniki jak jeżówka purpurowa, kasztan, arnika, nagietek, kwiat lotosu i wiele innych skarbów natury.

Nie zapomnijcie skorzystać z promocji, która trwa tylko do końca października

A więc Kochani - PIĘKNIE_JEMY!!!