Pierwszy kurs aurikuloterapii już za nami!

To było coś niesamowitego! 

Pierwsza edycja kursu aurikuloterapii już za nami.

Intensywny, trzy dniowy kurs prowadzony przez lek. med. Justynę Okupniak dał możliwość naszym kursantom poznać wiele punktów i protokołów stosowanych            w aurikuloterapii. Pozyskana wiedza umożliwi Im radzenie sobie z najbardziej powszechnymi dolegliwościami XXI wieku.

W piątek 19.05 lek. med. Justyna Okupniak dokonała wprowadzenie do aurikuloterapii, na którym uczestnicy poznali budowę ucha i genezę terapii. Weekend był już natomiast całkowicie przeznaczony na zajęcia praktyczne. Kursanci nauczyli się lokalizować wybrane punkty oraz technik ich nakłuwania. Prowadząca podchodziła indywidualnie do każdego uczestnika, sprawdzając poprawność nakłuć zarówno na silikonowym modelu ucha jak i na prawdziwym organie, a następnie dawała potrzebne wskazówki. 3-dniowy kurs zakończył się oczywiście egzaminem, który umożliwił otrzymanie dyplomu.


Jeżeli nie zdążyłeś zapisać się na kurs aurikuloterapii, który odbył się w ten weekend to nic straconego! Mamy dla Ciebie nowy termin tego specjalistycznego szkolenia. Odbędzie się on 22.09.23r., także nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj.

Uwaga! Kurs można opłacić w 2 lub 3 ratach!