Promienny Lotos

Witamy serdecznie,

mamy dla Was Kobiety, kolejne bardzo ważne narzędzie, które wesprze Was w trosce o Wasze dobre samopoczucie, emocje, zdrowie. Pięknie troszczycie się o wszystkich wokół, oddając każdego dnia całą swoją miłość, czas, energię. To jest piękne, dobre i potrzebne. Tak samo piękne, dobre i potrzebne jest uzupełnianie tej energii, miłości własnej i dobroci dla siebie samej. Chociażby po to, aby mieć się potem czym dzielić ;)

Tym razem zapraszamy Was na Qigong dedykowany kobietom - PROMIENNY LOTOS – autorski system stworzony przez Daisy Lee, która jest jednym z głównych instruktorów Gaiam, organizacji propagującej zdrowy i świadomy styl życia. Połączyła w tym systemie chińską, tybetańską oraz zachodnią koncepcję energii.

Promienny Lotos zdobył bardzo duże uznanie dzięki pozytywnemu oddziaływaniu na zdrowie ciała fizycznego oraz możliwość uwolnienia zablokowanych w ciele emocji. Nie wymaga specjalnej sprawności fizycznej, mogą go praktykować kobiety w każdym wieku.

Kwiat Lotosu jest symbolem. Piękny, wyrastający na bagnach, w brudnej wodzie pomimo trudnych warunków zachwyca swą czystością i urodą. Jest kwiatem niezwykłym – ma zarówno pąki, kwiaty i owoce – łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Równie piękne są ruchy w tym Qigongu, do których poznania zapraszamy w środę 20 czerwca o godzinie 17:30 na ul. Strzeszyńską 76 oraz w czwartek 21 czerwca o godzinie 17:30 na os. Batorego.

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól