Rusza II edycja autorkiego kursu Doroty Łapy "Praktyczna dietetyka energetyczna medycyny chińskiej"!

To już II edycja autorskiego kursu Doroty Łapy "Praktyczna dietetyka energetyczna medycyny chińskiej z elementami medycyny św. Hildegardy".

Jest to rozbudowany, składający się ze 115 godzin wykładów i warsztatu praktycznego kurs dietetyczny. Kierowany jest dla wszystkich osób zainteresowanych dietetyką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, medycyną św. Hildegrady oraz tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie. Kurs nakierowany jest zdecydowanie na praktyczne zastosowanie zdobywanej wiedzy podczas zajęć. Dlatego przewidziane są 4 bloki przekazywania materiału podczas zajęć prowadzonych online w spotkaniach na żywo z prowadzącą. Jednocześnie w kluczowym momencie będzie zorganizowany zjazd stacjonarny, by przekazaną teorię połączyć z praktyką i spotkaniem na żywo na zjeździe weekendowym. Kurs kończy się egzaminem, który nie jest obowiązkowy (egzamin odbędzie się w formie rozmowy), jednak po jego zdaniu odtrzymują Państwo dyplom ukończenia kursu. Dla każdego uczestnika kursu (nawet tego nie podchodzącego do egzaminu) wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu. 

Dodatkowe korzyści uczestnictwa w kursie:

  1. Książki autorstwa Doroty Łapy “Wy dobrze jecie” i “Wy zdrowie jecie”. 
  2. Dostęp do kursu online “Oczyszczanie organizmu”. 
  3. Kurs “Diagnozowanie z języka wg syndromów medycyny chińskiej”. 
  4. Dostęp do kursu online “ Domowa diagnoza z języka”.
  5. Praktyczna nauka zabiegów wspierających zdrowie: stawianie baniek, moksoterapia, masaż gua sha, świecowanie uszu.
  6. Podczas kursu przeprowadzisz proces oczyszczania organizmu w grupie. Zyskasz kwalifikacje zawodowe, a także zadbasz o swoje zdrowie. Uzyskasz dwutygodniową opiekę terapeutyczną podczas przeprowadzania procesu. 

Wartość kursu wynosi 9000,00 zł (9 rat każda w wysokości 1000,00 zł), natomiast tylko teraz masz możliwość skorzystania z ceny rabatowej, która wynosi 4950,00zł (9 rat x 550,00zł)!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji na temat kursu znajdziecie TUTAJ -> https://praktycznadietetyka.orkiszowepola.pl