Ruszamy z zapisami na kursy!

Nasi Drodzy!

Kochamy spotkania z Wami, z radością organizujemy warsztaty, szkolenia, wykłady - cieszymy się na każdy zjazd kursu dietetyki
i akupunktury. Wiemy wtedy, że spotkamy naszych przyjaciół, ludzi pełnych pasji, chętnych do zdobywania kolejnych porcji wiedzy.

Pomimo, że sytuacja epidemiologiczna nadal powoduje niepewność co będzie dalej z możliwością kształcenia szczególnie warsztatowego, to rozpoczynamy powolutku rekrutację na warsztaty i kursy, aby być blisko Was i służyć wiedzą.

Dzięki temu, że Internet jest odporny na ten rodzaj wirusa, może mimo mankamentów wspierać rozwój i pomagać w kontynuowaniu edukacji, bo przecież szkoda czasu na czekanie na... no właśnie dokładnie nie wiadomo na co. Dlatego część naszych działań edukacyjnych nadal będą dostępne
w rzeczywistości wirtualnej a część będziemy realizować na Sali w zależności od tego, czy niezbędny jest warsztat.

 

Naszą dumą edukacyjną jest kurs akupunktury, realizowany w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury autorstwa dr Bartosza Chmielnickiego, na który zapisy ruszą jeszcze w sierpniu oraz Kurs Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, prowadzony przez znakomitą terapeutkę dr Agnieszkę Krzemińską!
Na ten kurs zapiszecie się tutaj:https://bit.ly/3y58U47

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszą WYJĄTKOWĄ propozycją 3 dniowego kursu warsztatowego z niezwykłym terapeutą Maciejem Graczykowskim, dzięki któremu w 3 dni opanujecie wiedzę o tym jak pomagać swoim pacjentom w walce z bólem, wykorzystując techniki aku czaszki i ucha!

Przy zapisach do końca lipca obowiązuje cena promocyjna 1350 zł zamiast 1500 zł!!!
O szczegółach tego kursu dowiecie się tutaj:https://bit.ly/3rzz1O7

Zapraszamy!