4Częciowy Kurs Diagnozy TCM.

Diagnostyka, zwłaszcza w tradycyjnej medycynie chińskiej, to dziedzina, której uczenie w systemie zdalnym przynosi tylko połowiczny sukces. Ponieważ ten rodzaj diagnostyki wymaga kontaktu z pacjentem i to dość bliskiego zatem praktyka jest jednym z ważniejszych elementów zdobywania tej wiedzy. TEN KURS przesuwamy w czasie i wracamy do realizacji zaraz po lockdownie. Wszystkie osoby, które zapisały się już na niego będą poinformowane drogą mailową o dalszym postępowaniu, tych, których ZAINTERESOWAŁ kurs zapraszamy do pozostawienia swojego kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy. Jak tylko potwierdzimy terminy spotkań SKONTAKTUJEMY SIĘ Z KAŻDYM Z OSOBNA.

Pozdrawiamy!

Zespół Edukacyjny Orkiszowych Pól.

 

Diagnoza z wywiadu, pulsu, języka i twarzy jest to komplet metod diagnostycznych używanych wspólnie w medycynie chińskiej. Obserwacja wyglądu człowieka, wąchanie go, rozmowa na temat wydzielin, ich koloru, zapachu, sprawdzenie języka i dotknięcie pulsu ma ogromne znaczenie w próbie rozpoznania energetycznego stanu człowieka. Każda z tych metod prowadzi do wyciągania wniosków o stanie organizmu i przepisywaniu remediów – ziół, zabiegów, diety czy decyzji o punkach, które należy nakłuć - by poprawić ten stan.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w niezwykłym, kompleksowym, podstawowym

4 Częściowym Kursie Diagnozy w Medycynie Chińskiej.

  • Diagnoza z Wywiadu 28-29.11.2020
  • Diagnoza z Języka 15-17.01.2021 ?
  • Diagnoza z Twarzy 6-7.03.2021 ?
  • Diagnoza z Pulsu 23-25.04.2021 ?

Kurs został stworzony i będzie prowadzony przez zespół świetnych wykładowców i praktyków terapii TCM czyli Bartosza Chmielnickiego, Dorotę Łapę, Bożenę Olszowską oraz Barbarę Wypart. Ich praca z pacjentami potwierdzona wieloletnią praktyką i skutecznością we wsparciu leczenia swoich pacjentów, jest rekomendacją zapewniającą Państwa o praktycznej stronie kursu.

W swej pracy wykładowej cenimy sobie współpracę oraz osobiste doświadczenia, dlatego stworzyliśmy kurs, który będzie cennym elementem rozwoju początkujących terapeutów, dietetyków i zioło-terapeutów, a prowadzony przez 4 świetnych specjalistów, pozwoli Państwu dotknąć najróżniejszych doświadczeń.

Zapraszamy do zapisów na 4Częściowy Kurs, który pozwoli Państwu poszerzyć kompetencje diagnostyczne w pracy terapeutycznej. Ponieważ efekty terapeutyczne w pracy z pacjentami są zależne od dobrej diagnozy, ukończenie tego kursu spowoduje, że absolutny wzrost skuteczności w dobieraniu terapii.

 

ZAPEWNIAMY:

  • 10 dni szkoleniowych
  • 80 godzin wykładów i warsztatów
  • Najlepszych wykładowców w Polsce
  • Profesjonalne materiały szkoleniowe
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu

 

ZAPISY:

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś wziąć udział w tym kursie - zostaw kontakt do siebie poprzez poniższy formularz - odezwiemy się zaraz po lockdownie!

 

 

 

Jeśli chcesz zadać pytanie to napisz: edukacja@orkiszowepola.pl

 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!