Skupieni w Centrum.

Szanowni Państwo!
Drodzy Klienci!


Nadszedł czas, w którym po sześciu latach istnienia filii na os. Batorego 79 w Poznaniu, zdecydowałyśmy się ją zamknąć, by móc w pełni skoncentrować się na działaniach prowadzonych w naszym Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii na ul. Strzeszyńskiej 76.


Cała działalność projektu Orkiszowe Pola trwa już 10 lat . Przez wszystkie lata, naszym nadrzędnym celem i misją jest edukacja na rzecz świadomości najlepszego odżywiania oraz odkrywania możliwości działania medycyny naturalnej, ze szczególnym zamiłowaniem dla Medycyny Chińskiej i Medycyny św. Hildegardy.

Nasz cel się nie zmienia i właśnie dlatego pragniemy, wszystkich naszych miłośników oraz osoby poszukujące możliwości wspierania swojego zdrowia naturalnymi metodami leczenia uznanymi przez WHO, nadal zaprosić do naszego Centrum przy ul. Strzeszyńskiej 76.
Właśnie tu koncentrujemy nasze działania na rzecz zdrowia człowieka, współpracujemy z najlepszymi specjalistami dietetykami, terapeutami, lekarzami praktykującymi i nieustannie kształcącymi się w w/w zakresie, zarówno w diagnostyce, jak i wsparciu leczenia powszechnych chorób. Naszym celem jest jak najwyższa skuteczność w pracy na rzecz Waszego zdrowia.

Szanowni Państwo, nie będzie nas już na osiedlu Batorego 79, bowiem pragniemy zadbać o jak najlepszą dostępność produktów w ekosklepie i jak najwyższą jakość obsługi. Pozostajemy z ogromną nadzieją, że nasi kochani Klienci, którzy chętnie korzystaliście z naszych usług i towarów w Orkiszowych Polach na Os. Batorego, z ochotą skorzystacie z wizyty w Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii, które jest przestronne, zaopatrzone w wiele nowych i ciekawych produktów, a oferta zdrowotna, szczególnie Was zainteresuje.

Zapraszamy! Jesteśmy do Waszej dyspozycji w tych samych godzinach. Nasze Centrum to miejsce oddalone od Os. Batorego tylko o kilka minut jazdy autem czy rowerem.
Czekamy na spotkanie z Wami.

Jeśli odwiedzając nasze Centrum pochwalicie się, że jesteście klientami naszego byłego miejsca na os. Batorego, będzie czekała na Was Niespodzianka
Zapraszamy!