Tato! co Ty na to?

Witamy serdecznie,

Ostatnia prosta przed wakacjami – czas podziękowań, pożegnań, miłych słów i czas zmian. Dużo emocji, ciepłych chwil i parę łez, a potem to już wakacje… wyczekiwane, wypatrywane i wreszcie są! Mamy szansę na odpoczynek od rutyny nawet jeśli nigdzie się nie wybieramy albo wyjazd będzie krótki to i tak odpoczynek po dziewięciu miesiącach czasu zamkniętego w sztywny harmonogram. Być może obudzimy się o tej samej godzinie co zazwyczaj, ale już bez dźwięku budzika(ufff, nawet jak to był szum fal), być może obiad trzeba naszykować (ale tym razem z większym spokojem a nie w biegu), ale te wszystkie obowiązki mogą się odbyć w zwolnionym tempie. Może znajdzie się chwila na „nicnierobienie”, może znajdzie się czas na miłe wyjście w środku tygodnia – tych możliwości jest tak wiele! Tylko zróbcie coś z nich z tych rzeczy, które odkładacie do pudła z napisem „nie mam na to czasu”. Bo po to są właśnie wakacje. Jeszcze tylko ten tydzień! A potem… Samo wymyślanie tego co można zrobić daje już wielką przyjemność. Jestem przekonana, że Wasze umysły Wam za to podziękują.

W tym tygodniu trwa jeszcze promocja na preparaty ułatwiające życie osobom z katarem siennym i książkę pt. „Święta Hildegarda leczy alergie” – rabat 10%.

23 czerwca to Dzień Ojca! Proponujemy którąś z pozycji książkowych w formie prezentu. Mężczyźni na tzw. „zdrowe żywienie” nie patrzą zbyt przychylnie… obawiając się, że stracą swoje ulubione dania – być może lektura którejś z proponowanych książek zmieni to nastawienie.

W dniach 20 – 23 czerwca na hasło Dzień Ojca WSZYSTKIE książki z 10% rabatem – taki zabieg dyplomatyczny.

Wśród czasopism, które polecamy Waszej uwadze znajduje się również kwartalnik „Filary zdrowia”, który  promuje myśl św. Hildegardy z Bingen, zarówno dotyczącą ciała, jak i ducha. W najświeższym numerze: "Oczyszczanie organizmu" , "Wiosenna kuracja św. Hildegardy - Piołun" oraz artykuł Doroty Łapy "Dieta według zaleceń św. Hildegardy wśród nowoczesnych propozycji dietetycznych". Kto chce wiedzieć więcej niech czyta :)

Nasze półki ciasnawe, sklepy nie za duże, ale my wciąż poszukujemy dobrych artykułów dla Waszego zdrowia i pożytku. Miło, więc jest nam poinformować, że będzie u nas można zakupić produkty firmy Forever. Flagowym artykułem tej firmy jest aloes w płynie. Pewnie niejeden/niejedna z Was zna też inne preparaty jak maść rozgrzewająca, pasta do zębów itp. Jeśli chcielibyście poznać bliżej i szczegółowiej ofertę tej marki to zapraszamy na ul. Strzeszyńską 29 czerwca w godzinach 12 – 16 będzie można posłuchać o dobroczynnym działaniu tych produktów.

A na blogu Gotuj z Orkiszowymi wakacyjny klimat – budyń z mąki kasztanowej. Wcześniej był mus gruszkowy… więc ten mus na ten budyń… ech smacznego Wam :)

 

23 czerwca zapraszamy na wykład Anny Bober: Dieta, zioła i ćwiczenia dobre dla oczu. Zapraszamy serdecznie to ostatni przed wakacjami wykład z zaplanowanych wydarzeń. W wakacje będzie czas, żeby poćwiczyć i być może wdrożyć w życie zalecenia. Oczy to skarb niedoceniony!

 

Acha! Jeszcze jedna sprawa – kiedy Wasze Pociechy, małe i te duże odbiorą świadectwa to powiedzcie Im, że jesteście z nich dumni! Bez względu na to co tam będzie! Nam dorosłym też nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego oczekiwali…

 

Udanego tygodnia

Zespół Orkiszowych Pól!