A już w sobotę!

Witamy serdecznie,

a już w sobotę Wigilia! jeszcze tylko parę dni i długo wyczekiwane i Oczekiwane Święta. Czwarta świeca na wieńcu adwentowym rozświetla nam coraz bardziej drogę do Bożego Narodzenia. Teraz już plany nabierają konkretnego wymiaru, bardzo materialnego: co, gdzie i o której. U kogo z kim i w czym. Kochani nie zwarjujcie! Święta to też wymiar duchowy, a może nawet przede wszystkim. Przecież cieszymy się na spotkania, na czas wolny z najbliższymi, na bycie razem, na wspomnienia może wspólne śpiewanie - to właśnie wymiar duchowy. To nas powinno relaksować, odprężać czasem wzruszyć. Zachowanie umiaru w kulinarnych wyczynach i rozsądku w prezentowym szale to ćwiczenie na ostatnie dni przed. Nie ma obowiązku spełniać wszystkich tradycji i zwyczajów około wigilijnych jeśli doprowadzi nas to do zmęcznia, rozczarowania i gniewu. Nie ma obowiązku też spełniać wszystkich marzeń prezentowych właśnie na te święta - prezenty nie są (choć świat marketów chce inaczej) ich głównym celem. Szukajmy równowagi świątecznej - głośne "Ommm" zanim wybuchniecie.

Nasi Drodzy! Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w piątek 16.12 - dziękujemy też tym, którzy ciepło o nas myśleli, ale z różnych przyczyn nie mogli dotrzeć. To był piękny dzień pełen wrażen, radości i energii! Bardzo cieszyliśmy się, że znaleźliście czas na wspólne świętowanie. Przedstawiając Wam naszą drogę do obecnej siedziby sami zdaliśmy sobie sprawę na jak wielu płaszczyznach spotykamy się z Wami, w jaki wielu inicjatywach mogliśmy liczyć na wasze zaiteresowanie i wsparcie. Bardzo dziękujemy - teraz pozostaje nam zaproszenie Was do częstych odwiedzin zarówno na zakupy jak i na warsztaty, ale również do skorzystania z bogatej oferty gabinetów terapeutycznych.

W tym tygodniu trwa jeszcze promocja na śliwki suszone i kawę naturalną. Zapraszamy po ostatnie zakupy przedświąteczne (obiecujemy nie puszczać Last Christmas...) zarówno w kwestii prezentowej jak i kulinarnej. W ofercie mak, orzechy, wspaniały barszcz z Wąsowa, kapusta kiszona. Przyjmujemy zapisy na chleb, wędliny i mięso. Obsługa sklepu chętnie też doradzi czym można sprawić radość pod choinkę. Może książka "Wy_dobrze_jecie" autorstwa Doroty Łapy, może zestaw aromatycznych olejków... a może bon podarunkowy... Razem uda nam się przetrwać zdrowo te święta.

Nasze sklepy w tym tygodniu czynne są od 10.00 do 19.00 od poniedziałku do piątku - W WIGILIĘ NIE PRACUJEMY. Postarajcie się zaopatrzyć we wszystko do piątku, a my wracamy 27.12 z miłymi promocjami, więc obserwujcie nas :) . Ostatnie przesyłki kurierskie wysyłamy w środę 21.12. Już dzisiaj informujemy, że 2 stycznia sklepy będą nieczynne - a nas czeka inwentura.

Na blogu kulinarnym ciasto bananowe - zaskakujące? ale może prostsze w wykonaniu niż keksy, baby i makowce? Próbowaliście z autorką blogu ukiscić barszcz na święta? czy może Folwark Wąsowo uratuje Wigilię?

Pozdrawiamy Was serdecznie i zanim wybuchniecie to: "Ommmmm"

Zespół Orkiszowych Pól.