Układa się na Trzy.

Witamy serdecznie,

Trzecia świeca zapłonęła... trzeci krok milowy w OP... trzy pełne dni do otwarcia. Liczba trzy ma swoje znaczenie, symboliczne, wielowymiarowe, wielokulturowe. To określenie pełni i doskonałości.

Jak Wasze marzenia w Oczekiwaniu? Spełnią się? naborą realnego kształtu? Żyjemy w świecie odartym z rzeczy świętych, wyśmianych ideałów, zawiści zmrażającej serce - nasze marzenia i ich realizacja przywracają wiarę w bezinteresowność, dają nadzieję na lepszy czas, chronią przed bluźnierstwem naszych czasów. Tak bardzo tęsknimy do zgody choćby na jedej dzień - ten wigilijny, a jednocześnie nie wierzymy, że mogłaby zaistnieć. Jeśli nie uwierzymy w marzenia to się nie spełnią, a jeśli porzucimy nadzieję to czeka nas bylejakość prosto z reklam. Dbajmy o nasze wnętrza - rozświetlajmy kolejnymi świecami "Czasu Oczekiwania" być może osoby z naszego otoczenia z pracy, z rodziny lub innych miejsc dostrzegą ten blask i coś się zmieni... na lepsze... radośniejsze... mądrzejsze... życzliwsze.

Trzeci krok milowy w OP. Bo pierwszy to był sklep internetowy i warsztaty w kuchni u Doroty Łapy. Drugi to jak trzy i pół roku temu przenieśliśmy się do realnej rzeczywistości i otworzyliśmy sklep stacjonarny wraz z gabinetem i warsztatownią. Trzeci krok milowy to już w najbliższy piątek. Otwieramy sklep z prawdziwego zdarzenia: duży, przestronny, zaprojektowany specjalnie dla nas. Zaprosimy Was do pięknej sali warsztatowej i pokażemy gabinety dietetyczne i terapeutyczne. Ten sklep powstał z marzeń - ta firma powstała z marzeń!

 

Dlatego zapraszamy Wszystkich Was i Każdego z osobna na najbliższy piątek 16.12.2016r. na uroczyste otwarcie CENTRUM NATURALNEGO ODŻYWIANIA I TERAPII ORKISZOWE POLA. Będziemy naszych Drogich Gości oczekiwali od godziny 16.00. Wśród wielu interesujących atrakcji przewidujemy promocję książki "Wy_dobrze_jecie" autorstwa Doroty Łapy i Natalii Chromińskiej. Będzie nam niezmiernie miło Was gościć i pomnarzac naszą radość z bycia w nowym miejscu.

 

Przez kolejne dwa tygodnie ustalamy rabat na produkty, które w czasie świąt są często używane, a mianowice śliwki suszone i kawa. W dniach 12 - 24.12.2016 10% mniej przy zakupie tych artykułów. Czy wiecie, że wg badań, zapach kawy to drugi ulubiony zapach na świecie, budzi pozytywne skojarzenia domowego ogniska, nieśpiesznych chwil spędzanych z bliskimi osobami? I właśnie dlatego kawa to też dobry prezent pod choinkę!

15.12 w czwartek w godzinach 15.30-17.30 sklep na os. St.Batorego zaprasza na prezentację i degustację  świeżych przypraw z firmy OJAMI. Serwowany będzie gorący rosół i zupa pomidorowa  z makaronem Chow Mein.

Sklep przy ul. Strzeszyńskiej 76 od poniedziałku będzie mieć w ofercie świąteczne pierniczki: 

Pierniczki nr 1– masło, cukier trzcinowy, miód, mąka orkiszowa razowa, przyprawy korzenne, jajko, soda (kawa)

Pierniczki nr 2 – masło, cukier trzcinowy, jaja, miód, skórka z cytryny, mąka orkiszowa razowa, kamień winny, przyprawy korzenne

oraz  pierniki bezglutenowe z Piekarni Bez - tu dostawa w najbliższą środę. 

Kto jeszcze nie ma pomysłu na prezent zapraszamy do nas. Przygotowujemy gotowe zestawy. Chętnie doradzimy także co mogłoby sprawić radość bliskim. A jeśli mimo wszystko niczego nie znajdziecie mamy Bony Podarunkowe do wykorzystania w sklepie, gabinetach terapeutycznych lub na warsztatach - to na pewno sprawi radość.
A na blogu Gotuj z Orkiszowymi przepis na barszcz czerwony - w samą porę czyż nie?
Przyjmujemy już także zapisy na mięso, wędliny, chleb. Dobrze jest zaplanować to wcześniej :) Mamy jeszcze bezglutenowe opłatki wigilijne - żeby każdy miał się czym przełamać ;)

W tym roku, w tym tygodniu już ostatnie wydarzenia warsztatowo-wykładowe:

13.12. - pieczenie chleba na zakwasie

15.12. - wykład: Świąteczna apteczka: zioła wspierające pracę układu pokarmowego - w sam na nadmiar pożywienia okołoświątecznego

17.12. - warsztat pieczenie pierniczków.

Kochani Nasi - czekamy na Was w piątek, a kto nie może z nami być niech ciepło o nas pomyśli - MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ! ale trzeba je mieć.

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól.