Uwolnić ramiona.

Witamy serdecznie,

w ramach oczyszczania i postu proponuję zrzucenie tego co mamy na ramionach, barkach - co tam czujecie? Ból fizyczny? który powstaje najczęściej z tego co wymyśli nasza głowa. Powstaje z tego co w naszym sercu. Jeśli to ból, spięcie i kamień nie do poruszenia to chyba te myśli, emocje i postępowanie nie leżą w kategoriach dobra. Dlaczego bierzemy na siebie więcej niż możemy udźwignąć, dlaczego wydaje nam się, że jesteśmy w stanie zaradzić wszystkim problemom otaczającego nas świata. Nadmierne zamartwianie się często sprawami, na które nie mamy wpływu, przerabianie bez końca nie udanych (w naszej ocenie) sytuacji albo obwinianie kogoś o nasze niepowodzenia - to tematy do przerobienia na ten tydzień. Postarajmy się zrzucić trochę z naszych ramion. Przede wszystkim odrzućmy sprawy, na które nie mamy wpływu od zazdrości, że ktoś ma lepiej, po lęk, że dziecko nie da sobie rady w życiu - to ćwiczenie na to żeby być tu i teraz, ani nie żałować ani nie bać się tego co przed nami. Odprężmy nasze ramiona - one nie muszą dźwigać wszystkiego. Te ciężary nas ciągną w dół, patrzymy pod stopy, a przecież trzeba do tego co w górze! Jeśli codziennie odrzucicie jeden ciężar to w kolejny poniedziałek... ech! będzie lżej.

Ten tydzień również wyjątkowy, bo to TYDZIEŃ KOBIET i plan w sklepie na ul. Strzeszyńskiej 76 i os.St. Batorego wygląda tak:

od 6 marca rabat -10% na kosmetyki Nacomi - balsamy, kremy, olejki, świece do masażu - bazą jest tu masło shea

7 marca zapraszamy na spotkanie z przedstawicielką firmy Nacomi 13.00-17.00, która przybliży, opowie i zaprezentuje nam właśnie te kosmetyki (to wydarzenie tylko na ul. Strzeszyńskiej)

8 marca zapraszamy na masaż dłoni, kawę dla wszystkich pań, do kawy słodka kokosanka oraz na (!) degustację cydru (ten tylko na ul.Strzeszyńskiej)

6 - 12 marca promocja -10% nalewki św. Hildegardy: pietruszkowapiołunowaz języcznikiem - to także balsam dla kobiecej duszy  ;)

- W dniach 6 - 12 marca będzie u nas można wykupić masaż z 25% rabatem - jako prezent z okazji Dnia Kobiet - prezent robimy sobie same lub podsuwamy pomysł naszej drugiej połowie - i tak proponujemy:

Edyta Gwizdecka i pełen relaks:  http://www.orkiszowepola.pl/Edyta_Gwizdecka

Ewa Maternik i modelowanie sylwetki: http://www.orkiszowepola.pl/Ewa_Maternik

Agnieszka Pawelczak: http://www.orkiszowepola.pl/Agnieszka_Pawelczak

Wiosna to czas kiedy większość z nas chce coś zrobić dla siebie. Zrzucamy ciepłe płaszcze, grube swetry, myślimy o dietach.  Nasze ciało woła - zaopiekuj się mną! Dbajmy o nie tak od środka jak i z zewnątrz. Proponujemy więc - od środka - zmieniamy nawyki żywieniowe i oczyszczamy się z Orkiszowymi Polami, na zewnątrz - masujemy i modelujemy:) Sprawdziłyśmy na sobie - to działa! Wraca chęć do życia, do działania. Uśmiechamy się do siebie i jesteśmy z siebie bardzo zadowolone.

A skoro już o dbałości i oczyszczaniu mowa to zapraszam na blog Gotuj z Orkiszowymi a tam szybki drink z trawą jęczmienną i pietruszką.

W sklepie pojawiło się mięso wołowe z ekologicznego gospodarstwa Wasąg. Zapraszamy na zakupy tych, którzy z mięsem rozstać się nie mogą, a dbają o jego jakość.

Dobra informacja dla miłośników win - one też wchodzą do naszej oferty :) Postaraliśmy się, aby były z upraw ekologicznych, a część z nich jest bez siarczanów.

A z nowości, które już są: pierzga pszczela bieszczadzka, pyłek pszczeli bieszczadzki, miód wrzosowy, miód nawłociowy, miód spadziowy.

W edukacji zgodnie z porą roku mowa o oczyszczaniu i postach - tak więc zaprasamy już jutro na wykład pt. "Posty św. Hildegardy", a w kolejny poniedziałek również na wykład pod prostym tytułem: "Oczyszczanie" - tu już bardziej ogólnie  w tej tematyce. Obydwa wydarzenia mają pomóc w decyzji czy wziąć udział w naszym "Oczyszczaniu na miejscu" czyli już w praktycznym udziale w procesie detoksykacji orgnizmu.

Polecamy uwadze bezpłatne spotkanie z jedną z naszych terapeutek Ewą Maternik - to już w najbliższy piątek: "Proporcjonalna sylwetka i jędrne ciało okiem fizjoterapeutki" - w sam raz na wiosnę!

Często pytacie o to jak przygotować dobrze i smacznie potrawy z nasion strączkowych - zapraszamy zatem na warsztat już w tę środę 8 marca (przy okazji tyle innych atrakcji będzie w Orkiszowych): "Potrawy ze strączkowych – podejmij wyzwanie!" Po ty warsztacie żadna fasolka Wam się nie oprze.

Dla bardziej zaawansowanych osób w tematyce TMC przypominamy o seminarium z Bartoszem Chmielnickim: Patologia narządów w TMC. Zachęcamy mocno do udziału w seminarium z Iną Diolosą, która będzie naszym gościem pod koniec kwietnia. Zachęcamy, zapraszamy - nigdy dość uczenia się od innych i dzielenia się wiedzą.

To tyle - dużo tych informacji! mamy nadzieję, że każdy coś wybierze dla siebie! 

I jeszcze jedno - jaki ciężar ze swoich ramion dzisiaj zdejmiesz?

Zespół Orkiszowych Pól.