WARSZTAT: Podstawy Kuchni 5 Przemian.

Zapraszamy na warsztat kulinarny: Podstawy gotowania wg 5 Przemian

To najlepszy moment, żeby rozpocząć przygodę kulinarną z tym niezwykłym, a nie skomplikowanym sposobem gotowania. W Tradycyjnej Medycynie Chińskiej zwraca się szczególną uwagę na terapię pożywieniem. Z tego punktu widzenia teoria odżywiania opiera się na jakościowej koncepcji Yin i Yang, wskazuje w jaki sposób natura termiczna oraz smak pożywienia wpływają na ciało.

Klasyfikacja wg 5 smaków to najstarszy system klasyfikacji pożywienia w TMC, gotowanie zgodnie z przemianami: drzewa, ognia, ziemi, metalu i wody - jest metodą, która w harmonijny sposób zwiększa energetyczny poziom pożywienia.

Termin: 18/02/2022
Czas: 10:00 - 15:00
Miejsce: Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola, Strzeszyńska 76 w Poznaniu

Plan warsztatów: 
- wykład dotyczący podstaw kuchni 5 przemian (około 1h 30')
- wspólne gotowanie i ucztowanie 

Prowadząca: Magdalena Lubiewska

Absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, Akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury, uczestniczka licznych kursów i konferencji, dotyczących wpływu żywności, ziół, akupunktury na nasze zdrowie, studentka Akupunktury Stems and Branches, Akupunktury Onkologicznej pod okiem doskonałych nauczycieli takich jak Rani Ayal, Bartosz Chmielnicki czy Yair Maimon. Zainteresowana medycyną komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi. Zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, wspomagania pacjentów w chorobach metabolicznych, bezsenności czy menopauzie. Od lat z zamiłowania stosująca kuchnię pięciu przemian.

Koszt: 320 zł

Przeczytaj więcej o kuchni 5 przemian -> https://kuchniapieciuprzemian.orkiszowepola.pl

Uczestnik może w swoje miejsce zaproponować udział innej osoby, jeśli z przyczyn osobistych musi odwołać swój udział.
Więcej informacji -> Regulamin szkoleń i warsztatów

 Organizator w przypadku nie zebrania minimalnej ilości osób na wydarzenie zastrzega sobie możliwość jego odwołania.

 

SZCZEGÓŁY ORAZ ZAPISY -> Podstawy kuchni 5 przemian