WEBINAR: Jak uregulować hormony?

Jakość życia każdej kobiety jest uzależniona od hormonów - o tym oczywiście wie każda z nas, ale czy wiemy jak działają nasze hormony i jak zachować równowagę w gospodarce hormonalnej?

Jakie zagrożenia niesie ze sobą rozwój cywilizacji i czym tak właściwie są ksenoestrogeny?

Jak utrzymać piękną figurę, po ciąży czy po menopauzie?

Czy nasze emocje zależą od hormonów?

Jak hormony wpływają na blask włosów, skóry i paznokci?

Czy tkanka tłuszczowa bezlitośnie odkładająca się na brzuchu również zależy od poziomu naszych hormonów?

A co z radością z seksu, czy to również sprawka niesfornych hormonów?

Opowiemy Wam historie o kobiecych hormonach i podpowiemy jak w naturalny sposób wprowadzić równowagę we własnym organizmie, nie tylko w momentach przejściowych jak pokwitanie, przekwitanie czy ciąża, ale również w chwilach napięcia nerwowego, stresu. Nasze hormony to nasi sprzymierzeńcy i należy się z nimi zapoznać, polubić je oraz nauczyć się je poskramiać, a życie stanie się piękną przygodą pełną radości i uśmiechu.

 

PRELEGENTKA

Magdalena Lubiewska - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji dotyczących wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca Kuchnię Pięciu Przemian.