WEBINAR: Jak zadbać o urodę latem?

 

„Chinki są znane na całym świecie z nieskazitelnej skóry i zawsze młodej cery. To dzięki stosowaniu prostych sekretów, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Używają produktów, które większość z nas ma w swoich domach, a wykorzystane w celach kosmetycznych pozwolą nadać skórze naturalny blask, zapobiec zmarszczkom i innym objawom starzenia się skóry.

Z chemicznego punktu widzenia człowiek składa się średnio w 60% z wody. Ta informacja powinna wystarczyć, by zmotywować nas do solidnego dbania o nawodnienie organizmu, nie tylko podczas biegu.

Ból głowy, nerwowość, anemia, przedwczesne siwienie i wypadanie włosów to tylko niektóre, w ujęciu medycyny chińskiej oznaki zaburzeń związanych z niedoborem i jakością naszych płynów, w tym krwi.

Płyny powinny być naszym życiowym przyjacielem. Bez wody byłoby ciężko przetrwać choć jeden dzień. Prawidłowe nawadnianie organizmu powoduje nawilżanie skóry od wewnątrz, co wpływa korzystnie na gładkość cery.

Jeżeli chcesz mieć piękną, zdrową i promienną cerę bez konieczności korzystania z drogich kosmetyków, czy zabiegów, pamiętaj o różnorodnej diecie, bogatej w korzystne składniki odżywcze, która nada skórze naturalny blask nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz ;)

PRELEGENTKA

Magdalena Lubiewska - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji dotyczących wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca Kuchnię Pięciu Przemian.

KOSZT: 50zł płatne od razu przy rezerwacji poprzez usługę "przelewy24"

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!