WEBINAR: Nawracające zapalenia pęcherza moczowego i kamica nerkowa w perspektywie TCM.

 Według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej nerki i pęcherz moczowy reprezentują element wody. Nerki są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To one przechowują esencję przed urodzeniową, są źródłm ciepła i energii yang oraz miejscem powstawania cennych substancji, płynów i krwi, ponieważ są powiązane ze szpikiem kostnym oraz mózgiem.

Dbałość o ten narząd w kontekście tradycyjnej medycyny chińskiej można podejmować na różne sposoby.Tymczasem nawracające infekje pęcherza moczowego lub tendencja do kamicy nerkowej jest bardzo ważną informacją o tzw. niedoborze w nerkach.

Podczas tego webinaru:

  • dowiesz się jak powstają stany zaplane pęcherza moczowego 
  • dlaczego stany zaplane narządów kobiecych będą miały z nim ścisły związek
  • dowiesz się jak wzmocnić nerki by uniknąć tego typu zachorowań
  • zrozumiesz jak dochodzi do powstawnia kamicy nerkowej według filozofii TCM
  • otrzymasz receptury na herbaty ziołowe wspierające leczenie tych problemów.

  

PRELEGENTKA

Dorota Łapa - założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej. 

KOSZT: 50zł płatne od razu przy rezerwacji poprzez usługę "przelewy24"

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!