WEBINAR: Odchudzanie przez odżywianie.

Tradycyjna Medycyna Chińska, w przeciwieństwie do medycyny akademickiej określa otyłość jako skutek zaistniałej wcześniej nierównowagi organizmu, a nie jako powód rozwinięcia się w nim chorób. Samo zmniejszanie nadwagi bez poznania i usunięcia przyczyn jej powstania przynosi zazwyczaj mierne wyniki.

Nadmiar masy ciała związany jest z osłabieniem elementu Ziemi, czyli Żołądka/Śledziony/Trzustki, pełniących główną rolę w przemianie materii. Do objawów tego osłabienia możemy zaliczyć utratę sił, wyczerpanie, bezsenność, zamartwianie się, apatię. Smakiem odżywiającym omawiane narządy jest smak słodki. Gdy brakuje go w diecie w postaci pełnowartościowych produktów, człowiek zaczyna się zastępczo „dopieszczać” smakołykami, które stosowane w nieumiarkowanych ilościach powodują zastoje i zwiększają wilgoć w całym organizmie.

Niepowodzeń w skutecznym odchudzaniu można upatrywać także w drastycznym ograniczeniu w diecie kalorii. Kiedy stosuje się tylko surowe warzywa i owoce, soki, chudy nabiał wychładza się krąg funkcjonalny Ziemi, a tym samym i całe ciało. Reakcją na taki stan rzeczy jest nadmierny i niepohamowany apetyt dla uzupełnienia drastycznych niedoborów energetycznych.

Pokażemy Wam różne możliwości, bo nie każdy sposób odżywiania jest dla każdego, ale w każdym przypadku będzie smacznie, zdrowo, skutecznie i bez liczenia kalorii.

 

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W WEBINARZE

  • Poznasz różne sposoby odżywiania
  • Dowiesz się na czym polega oczyszczanie organizmu i dlaczego warto je stosować
  • Zrozumiesz, dlaczego podstawą zgrabnej sylwetki jest mocny przewód pokarmowy
  • Poznasz przeróżne przyczyny rozwoju nadwagi i otyłości
  • Zdobędziesz inspirację do zmiany stylu odżywiania
  • Dowiesz się jak poprawić swoje samopoczucie i zdrowie
  • Nauczysz się kilku prostych zasad, które będziesz mogła wprowadzić od zaraz
  • Zwiększysz odporność na choroby - to taki skutek uboczny naturalnego odżywiania
  • Poznasz zioła wspierające pracę całego organizmu
  • ...i wiele innych!

 

PRELEGENTKA

Dorota Łapa - założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej.

KOSZT: 50zł płatne od razu przy rezerwacji poprzez usługę "przelewy24" 

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!