WEBINAR: Premenopauza i menopauza, prawdziwe oblicze czasu kobiecej dojrzałości w ujęciu TCM.

Kobieca dojrzałość to piękne określenie. Dojrzałość kojarzy się nam z mądrością, doświadczeniem i rozwiniętymi umiejętnościami w wielu sferach życia. Jak na to wszystko spojrzeć, gdy współczesna kobieta zmaga się bardzo często ze swoimi słabościami, spowodowanymi właśnie tym okresem. Jesteśmy wyczerpane, brak w nas radości, a dolegliwości menopauzalne są zbyt uciążliwe by normalnie funkcjonować.

Nasza kultura nie pozwoliła nam jak prawidłowo dbać o sobie. Jednak nigdy nie jest za późno! 

Zapraszamy na webinar podczas którego dowiecie się co to znaczy premenopauza i menopauza w rozumieniu TCM. Zrozumiecie jak pewne aspekty codziennego funkcjonowania będą wpływały na niwelowanie lub łagodzenie dolegliwości pojawiających się w tym czasie.

Otrzymacie gotowe receptury, które będą dla Was pomocą kiedy doświadczycie uderzeń gorąca, nadmiernych potów czy braku energii.
Ta wiedza pomoże Wam bardziej wsłuchać się w siebie i swoje potrzeby.

 

PRELEGENTKA

dr Agnieszka Krzemińska – specjalista medycyny chińskiej, doradca żywieniowy, promotor zdrowia, wykładowca z ponad 20-letnim doświadczeniem dydaktycznym, tłumacz literatury fachowej z zakresu medycyny chińskiej. Więcej o wykładowcy TUTAJ.

KOSZT: 200zł płatne od razu przy rezerwacji poprzez usługę "przelewy24"

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!