WEBINAR: Zegar narządów, czyli jak żyć w zgodzie ze swoim ciałem.

Co to takiego ZEGAR NARZĄDÓW? Niezwykła mądrość Tradycyjnej Medycyny Chińskiej daje nam sposób na dobry rytm dnia, daje nam możliwość zaobserwowania u siebie pierwszych symptomów, że coś niepożądanego może się zadziać w naszym ciele. Nasze narządy wewnętrzne, każdy z osobna - mają swój czas najwyższej aktywności i czas, kiedy ich aktywność spada do minimum. Taki sposób postrzegania swojego ciała pozwoli nam zrozumieć mechanizmy, które doprowadzają nas do chorób, ale też do zdrowia, do dobrego samopoczucia, dobrego wyglądu i pogody ducha. Jak to działa?

Zapraszamy na webinar, który:

  • wyjaśni działanie nauczy jak wykorzystywać zegar na co dzień
  • zmieni pogląd dlaczego źle się czuję o stałych godzinach
  • pozwoli przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z Kuchnią 5 Przemian, z Tradycyjną Medycyną Chińską to to jest najlepszy początek - poznać ZEGAR NARZĄDÓW!

 

PRELEGENTKA

Magdalena Lubiewska - absolwentka UAM, Podyplomowych Studiów Dietetyki i Planowania Żywienia na UP w Poznaniu, Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg TCM, uczestniczka licznych kursów i konferencji dotyczących wpływu żywności na nasze zdrowie, zainteresowana dietetyką komplementarną, łączącą tradycje wschodnie z zachodnimi, wolontariusz Akademii Walki z Rakiem w Poznaniu, zaangażowana w szerzenie wiedzy na temat wpływu żywienia na profilaktykę chorób onkologicznych, a przede wszystkim kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i dorosłych. Od lat z zamiłowania stosująca Kuchnię Pięciu Przemian.

KOSZT: 50zł płatne od razu przy rezerwacji poprzez usługę "przelewy24"

Dane do faktury (opcjonalne):

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!