W Nowym Roku zyskaj więcej energii!

Nowy rok zaczął się nie tak dawno temu, a już mamy praktycznie koniec stycznia. Czas leci jak szalony, a my razem z nim żyjemy na ogół w dużym pędzie. Warto zatrzymać się i wsłuchać w swój organizm, co chce nam powiedzieć, czego potrzebuje. Czasami wystarczy mała zmiana w naszej codzienności, by wiele zyskać. Taką zmianą może być odżywianie. Odżywianie w medycynie chińskiej jest podstawowym narzędziem terapeutycznym, które działa świetnie w połączeniu z innymi narzędziami, takimi jak akupunktura i ziołolecznictwo. Aby dopasować prawidłową dietę dla każdego, lekarz medycyny chińskiej powinien najpierw przeprowadzić wstępną diagnozę i dopiero następnie może przepisać odpowiednie menu na każdą porę roku i każdą chorobę. Orkiszowe Pola to idealne miejsce na wizytę u terapeuty, a także miejsce ich kształcenia. Serdecznie zapraszamy na seminaria z Gilem Barzilayem – dyplomowanym lekarzem medycyny chińskiej.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj

Pamiętajmy, że nadal trwa zima i mimo, że za oknem tylko od czasu do czasu prószy śnieg, nadal musimy się ogrzewać i to najlepiej od wewnątrz. Zima w medycynie chińskiej to czas nerek. Według medycyny chińskiej nerki są siedliskiem energii życiowej i seksualnej człowieka, dlatego przewlekłe zmęczenie, brak energii i wigoru wskazują na ich słabą wydolność. Pokarmy, które szczególnie sprzyjają nerkom to m.in.:

  • czarna fasola,
  • czarna soja,
  • fasolka mung,
  • morwa,
  • nasiona czarnego sezamu.

Brak słońca, zimno i ponure dni zniechęcają nas do działania. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zyskać więcej energii zapraszamy na jutrzejszy webinar

A dla zabieganych szybki przepis jak wzbogacić w witaminy i minerały zwykłą kromkę chleba!

Po inne cenne informacje zapraszamy także na naszego facebooka oraz do sklepów stacjonarnych, gdzie zawsze można otrzymać garść wiedzy i zakupić odpowiednie produkty!