Wakacje z wanilią w tle.

Witamy serdecznie,

Co można napisać na początku wakacji? Życzyć, żeby się udały i żebyście szczęśliwie z nich wrócili? To na pewno! Mamy nadzieję, że miło spędzicie czas z najbliższymi bez niespodziewanych wydarzeń, że poznacie nowe lądy, nowych ludzi może nowe zaintersowania. Odpuści nam wszystkim codzienna rutyna, może powzwolimy sobie na śmiech, od którego poczujemy mięśnie na brzuchu ;) Udanych, udanych - Nasi Kochani.

Lato to czas gromadzenia (nie mylić z gromadzeniem tłuszczu), więc jedzenie przede wszystkim tego za czym tęsknimy zimą. Owoce, warzywa, które teraz mają największą energię są do waszej dyspozycji. Pamiętacie? Lato to kolor czerwony to ogień, więc wszystko w tym kolorze wzmacnia nasze serce, a przecież to narząd który nigdy nie śpi. Choć paradoksalnie arbuz jest chłodny to właśnie on harmonizuje i schładza serce - czasem jest to nam potrzebne, gdy emocje biorą górę. Czereśnie, wiśnie i porzeczki - nie żałujcie sobie. Czego nie zdołacie zjeść to zamnknijcie w słoiki, pamiętając, że mrożone owoce i warzywa tracą już swoją energię.

Wakacje rozpoczęte, ale chcieliśmy jeszcze zadbać o apteczkę wakacyjną, bo coś tam trzeba ze sobą zabrać, a jak już się wydarzy jakaś nieprzyjemność lepiej mieć pod ręką sprawdzone sposoby. O produktach, które powinny się w niej znaleźć będziemy informować na FB i tam Was zapraszamy po więcej informacji. W dniach 27.06 do 10.07 w promocyjnej cenie są dwa produkty  z proponowanej apteczki: enterosgel i galaretka aloesowa - 10%.

W najbliższą środę , tj. 29 czerwca zapraszamy do Orkiszowych Pól przy Strzeszyńskiej na bliskie spotkanie z produktami na bazie aloesu. Przedstawicielki firmy Forever powiedzą dlaczego te produkty są dobre i dlaczego właśnie nimi powinniśmy się zainteresować. Prezentacja zaczyna się o godz. 12.00 i potrwa do godziny 16.00 a może dłużej jeśli klienci będą zainteresowani ...;)

Dla klientów, którzy w naszych sklepach w lipcu i sierpniu zrobią zakupy za kwotę min. 150 złotych oferujemy gazety Hipoalergiczni oraz Harmonia za 1 złotych. Oferta dotyczy numerów archiwalnych (ale wciąż z aktualną wiedzą). Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Jak w latach poprzednich ogłaszamy akcję "Paczka na wakacje - darmowa dostawa na terenie Polski". Ci klienci, którzy dokonują u nas zamówień przez internet lub odwiedzają nasze sklepy, a chcieliby aby paczka dotarła do nich na miejsce spędzania urlopu bez opłaty kurierskiej proszeni są o wpisanie w uwagach: "Paczka na wakacje".

W soboty w miesiącach lipiec/sierpień sklep przy ulicy Strzeszyńskiej otwarty będzie w godzinach 10.00 - 14.00.

Na blogu Gotuj z Orkiszowymi tym razem przepis na coś co może się robić w tle ;) 

Już niedługo ukaże się program wakacyjnych wykładów i degustacji, na które zapraszamy wszystkich, którzy akurat będą w mieście - mamy nadzieję, że nudno nie będzie.

Słońca wszystkim i każdemu z osobna

życzy

Zespół Orkiszowych Pól.