Letnia promocja której nie możesz przegapić!

Od dziś do 16 lipca w naszej szkole Naturalnego Odżywiania i Terapii znajdziecie 3 wspaniałe kursy w promocyjnych cenach.

Pamiętajcie że aktualnie znajdujemy się w roku królika, czyli czasie pełnym spokoju, edukacji i powolnego dążenia do sukcesu. Niech te wakacje będą dla was zatem czasem pełnym odpoczynku połączonym z rozwojem osobistym oraz inwestycją w siebie. Spraw sobie prezent i wykup kurs dzięki któremu poszerzysz Swoją wiedzę.


1. Podstawy kuchni 5 przemian - Dieta wg kuchni 5 przemian jest sposobem na życie. Przyrządzone tą metodą pożywienie jest zrównoważone energetycznie i dostarcza energii podnoszącej witalność i jakość życia. Zadbaj o Swoje zdrowie zaczynając od podstaw.
2. Alergiczne choroby skóry - Wszystkie choroby, które możemy zauważyć na skórze, wskazują na zaburzenia wynikające z wnętrza. Tradycyjna Medycyna Chińska nie nazywa chorób alergią. Problem dotyczy słabości w jakimś narządzie a jego wzmocnienie może doprowadzić do wyleczenia.
3. Przegląd stanu zdrowia. Jak dobrać badania według wieku i stylu życia? - Jeżeli zależy Ci na podstawowym lub gruntownym przeglądzie stanu zdrowia, ale nie wiesz jakie badania należy wykonać to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! To szkolenie on-line skupia się na najważniejszych badaniach, które należy wykonywać profilaktycznie lub przy konkretnych objawach. Dodatkowo dowiesz się jakich objawów często nie może wyjaśnić medycyna zachodnia, a jak diagnozuje je medycyna chińska.