Wiosna, ach to ty!

Witamy serdecznie

już w przyszłym tygodniu wielki dzień – Pierwszy Dzień Kalendarzowej Wiosny. Pierwsze wiosenne promienie słoneczne, pierwszy wiosenny śpiew ptaków, pierwsze wiosenne kwiaty. Takie magiczne znaki, że to już, że przyroda budzi się do życia, że jest WIOSNA. Tak bardzo wyczekiwana. Ale czy wraz z tym dniem nagle będzie cieplej? Oby… Bo my już nie możemy patrzeć na czapki, szaliki i rękawiczki.

Niestety, niektórym wiosna kojarzy się z psikaniem, toną chusteczek, załzawionymi, czerwonymi i swędzącymi oczami. Wszyscy alergicy doskonale znają te objawy. Ale odpowiedź na pytanie jak im zaradzić już nie jest taka prosta, bo przyczyny są złożone. Jednak chcąc się uwolnić od tych nieprzyjemnych dolegliwości sięgamy po kolejne zapisane nam leki, które… Ach, sami wiecie.

Co zrobić, aby przywitać wiosnę z uśmiechem na twarzy lub zjeść ulubiony owoc, którego przez długie miesiące unikaliśmy ze względu na obawę przed wysypką? Może pora sięgnąć po naturalne metody liczące sobie już przeszło 3 tysiące lat? Ciągle rozwijane i cieszące się ogromnym powodzeniem. Na początek zapraszamy na wykład Czy to na pewno alergia? TMC na ratunek. Spędźmy wspólnie ten cudowny dzień.

Pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól