Zapraszamy do Szkoły Online!

Szkoła Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola w odsłonie nowego projektu nazywanego przez nas potocznie Szkołą Online ujrzała światło dzienne w dniu 12 stycznia o godzinie 16:20!
Od wielu lat staraliśmy się przekazywać wiedzę z zakresu podstaw medycyny chińskiej czy medycyny Hildegardy przede wszystkim po to, by wspierać naszych pacjentów i klientów, którzy poszukują wspierających metod trwania w zdrowiu czy też powrotu do zdrowia.

Sama Szkoła pod hasłem edukacja Orkiszowe Pola, rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku.

Jej pierwsze poczynania bazowały na warsztatach gotowania według pięciu przemian i serii podstawowych wykładów, prowadzonych w domowej własnej kuchni oraz podnajętych w Wyższej Szkole Bankowej, salach. Uczestnikami, byli sąsiedzi, przyjaciele, znajomi.
Potrzeby ludzkie i skuteczność działania, wzmocnione wzrastającą świadomością naszych pierwszych klientów, budziły zapał do tworzenia kolejnych pomysłów na wydarzenia edukacyjne: wykłady, warsztaty, konferencje, seminaria, zaangażowania w projekty społeczne na rzecz kampanii żywieniowych i poprawiających szeroko pojęty styl życia społeczeństwa, programy w TVP Poznań, czy vlogi na kanale YouTube.com.
Działalność pierwotnych Orkiszowych Pól można przyrównać do kamienia rzuconego w wodę, który zatacza kręgi oddziaływujące coraz szerzej i szerzej. Mrówcza praca, stale jasno wytyczone cele i realizacja misji firmy: motywujemy, wspieramy i towarzyszymy w drodze do zdrowia – zaowocował kolejnymi pomysłami.

Nadszedł czas, w którym możliwość wykorzystania narzędzi video stała się jedyną przestrzenią kontaktu... Wszyscy to wiemy. Dodatkowo świadomość, że raz nagrany dobry materiał może służyć wielokrotnie, a nam dawał możliwość przygotowywać kolejne tematy, rozwijać się i pomagać Wam. To zmobilizowało nas do tego, by stworzyć własną Szkołę Online.

I wreszcie udało się!
Mamy swoje narzędzie, w które i my zainwestowałyśmy czas i energię by je przygotować.
OTO ONO: https://szkola.orkiszowepola.pl

Poprzez Szkołę Online Orkiszowe Pola, będziemy cyklicznie i regularnie przekazywać wiedzę zlokalizowaną na 3 poziomach zaawansowania i dzielić się doświadczeniem, bo sprawdzone proste metody stają się narzędziem inspirowania Państwa do zmiany, do zainteresowania się medycyną naturalną, medycyną chińską, ziołolecznictwem czy medycyną świętej Hildegardy. Bo zaawansowana i naukowo poparta medycyna chińska, ze swą mądrością i jednocześnie prostotą staje się najlepszym źródłem wiedzy o profilaktyce i sposobach na zdrowe życie, łączącymi najróżniejsze podejścia,

z którymi identyfikujemy się jako nieustająco rozwijające się terapeutki i specjalistki.
 
Zapraszamy bardzo serdecznie do sprawdzenia naszej nowej platformy, w której znajdziecie kursy video, a już niedługo webinaria oraz dostęp do pozostałej naszej oferty kursów.
W tej jednej przestrzeni podzielimy się wszystkim, co uważamy za cenne, a przede wszystkim poparte naszym doświadczeniem wynikającym z wieloletniej pracy z pacjentem, posługując się narzędziami diagnostycznymi medycyny chińskiej.

Prosimy o wsparcie i w tej fazie początkowej, prosimy o nadsyłanie wszelkich uwag, refleksji czy zauważonych błędów, które mogłyby pomóc ulepszać korzystanie z platformy.

Każda osoba, która nadeśle swoje konstruktywne uwagi, może otrzymać od nas bon rabatowy
w wysokości 20% do wykorzystania na zakup jednego kursu, nie objętego promocją!