Zbliża się dzień mamy!

Zbliża się 26 maja, czyli dzień w którym warto na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o naszych cudownych i niezastąpionych Mamach!

W tym szczególnym czasie dajmy odczuć im, jak bardzo są dla nas ważne i wyjątkowe. 

Szkoła Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola przygotowała dla Was wyjątkowe promocje na tę okazję!

Podaruj Swojej mamie coś niezastąpionego, coś dzięki czemu wesprzesz jej zdrowie, coś co pomoże jej zadbać o siebie samą!

Do końca 26 maja mamy dla Was promocję na 4 wspaniałe kursy!

  1. "Przegląd stanu zdrowia. Jak dobrać badania według wieku i stylu życia?" - webinar ten skupia się na najważniejszych badaniach, które należy wykonywać profilaktycznie       lub przy konkretnych objawach.
  2. "Potrawy i świadome gotowanie" - zdrowie zaczyna się od kuchni. Daj mamie możliwość nauczenia się przygotowywać potrawy, tak aby były dobrze strawne i przyswajalne dla organizmu.
  3. "Zespół przewlekłego zmęczenia" - dolegliwość ta jest coraz częstszym problemem XXI wieku. Życie w ciągłym pędzie, za duża ilość pracy, obowiązków i brak czasu                na regenerację, powoduje ciągłe uczucie wyczerpania i brak sił. Daj Swojej mamie możliwość uporania się z tymi problemami. 
  4. "Zrzucamy kilogramy - pakiet dla kobiet" - kurs ten składa się z wykładu "Odchudzanie przez odżywianie” oraz 14-dniowego jadłospisu uwzględniającego redukcję masy ciała oraz żywienie wg. TMC.

Nie zaponijcie jednak o naszym sklepie ze zdrową żywnością! Tam również znajdziecie wiele pomysłów na prezenty wspierające zdrowie i urodę!