Zmieniamy się dla Was - przeprowadzamy się z WAMI!

Witamy serdecznie,

Nasi Drodzy wreszcie możemy to powiedzieć, ogłosić i pisać po murach( w przenośni oczywiście) – przeprowadzamy się do samodzielnego lokalu. Orkiszowe Pola zmienią swój wymiar nie tylko przestrzennie, ale i jakościowo. Przeprowadzamy się, ale niedaleko. Nie zmieniam dzielnicy, a nawet ulicy. Sto kroków od Galerii Podolany pod numerem 76 trwają intensywne prace remontowe aby już pod koniec listopada móc otworzyć nowe miejsce. Wiem, że przyzwyczajenie to druga natura człowieka, ale zyskacie podwójną powierzchnię sklepową (będą nawet wózki na kółkach), większy wybór artykułów spożywczych również tych co wymagają specjalnego traktowania. Nasza sala warsztatowo-wykładowa pomieści więcej osób i zapewni komfort dla uczestników wydarzeń. Zaprosimy Was również do profesjonalnych gabinetów zabiegowych. To również dzięki Wam nasz Zespół podjął takie wyzwanie i decyzję by móc jeszcze lepiej wspomagać Wasze starania w dążeniu do zdrowia i równowagi. W naszym nowym miejscu przewidujemy też Mały Kącik – Orkiszowe Cafe co oznacza, że będzie można się napić dobrej kawy i zjeść pyszne i zdrowe „conieco”. Co o tym myślicie? Potrzebujemy teraz Waszej dobrej energii, dobrych myśli i modlitwy, aby realizacja tego projektu dała nam wszystkim radość i zdrowie. Będziemy oczywiście informować na bieżąco o postępach prac, o przeprowadzce i od kiedy będziemy na Was czekać w nowym miejscu. Kciuki bardzo potrzebne!

A póki co zapraszamy na „stare śmieci” i proponujemy w dniach od 31.10 do 13.11 promocję na srebro koloidalne - zarówno formę płynną jak i książkę.

Srebro koloidalne to lek na wiele dolegliwości a w okresie jesienno-zimowym już nie jednemu pomógł wyjść z przeziębienia, zapalenia migdałków, kataru, bólu gardła, problemów skórnych ....  Aż chciałoby się się zaśpiewać "Jesteś lekiem na całe zło ...." Kto to pamięta jeszcze, ech ;)

Z nowości w sklepie:  

- kremy, emulsje, mleczka dla tych co nęka atopowe zapalenie skóry

- mamy też nowe pasty do zębów od firmy Himalaya: Botaniczna , Wybielająca oraz Orientalna

- płatki z kasztanów jadalnych 250g Anagram

Pierwsza Baza Warzywna - zdrowa alternatywa kostek warzywnych - dla tych co chcą zdrowo gotować a czasem czasu nie mają. I na tej bazie na blogu Gotuj z Orkiszowymi  pojawiła się zupa - krem z ciecierzycy, zainspirowana przepisem p. Bożeny Żak - Cyran z książki "Wzmacniaj odporność prostym pożywieniem". 

Na blogu Gotuj z Orkiszowymi pojawiły się nowe przepisy na:

  Ciasto z jabłkami - na jesienny czas, z orzechami włoskimi i cynamonem ;) oraz budyń z kaszy jaglanej - pomysł na śniadanie do szkolnej śniadaniówki dla naszych milusińskich czy sycący deser.

W związku z planowaną przeprowadzką trochę ulegnie harmonogram naszych warsztatów i wykładów – proszę sprawdźcie czy nie dotyczy to czasem wybranego przez Was wydarzenia.

W tym tygodniu mamy super okazję wysłuchania wykładów dr Agnieszki Krzemińskiej dotyczących zdrowia i żywienia dzieci i młodzieży – tych informacji nie znajdziecie w żadnej książce. Agnieszka Krzemińska dzieli się zarówno ogromną wiedzą jak i doświadczeniem długoletniego terapeuty zamykając to w profesjonalnie przygotowanym skrypcie. Zapisy poprzez naszą stronę internetową:

8 listopada zapraszamy na wykład dotyczący chorób nowotworowych w kontekście żywienia, diety i jak można wspomóc zdrowienie swojego ciała. Z kolei 9 listopada zapraszamy na 2 część warsztatów poświęconych zmianie w odżywianiu – tym razem skupimy się na obiedzie. Na zajęcia mogą przyjść także osoby, które nie były na 1 części.

Wciąż trwa rekrutacja na kurs dietetyki profilaktycznej i leczniczej wg TMC – startujemy 10 grudnia, miejsca powoli się kończą – zachęcamy więc do podejmowania decyzji.

Kochani to tyle!

„Przeprowadzka – módl się do św. Jacka, czemu Jacka?”

Pozdrawiamy i czekamy na WAS w Orkiszowych Polach.

Zespół Orkiszowych Pól.