Naturalne wsparcie dla zdrowia dzieci - masaż tui na

Masaż tui na dziecięcy nie jest jeszcze popularny tak jak akupunktura lub dietetyka pięciu przemian.

To, że nie jest popularny nie oznacza jednak, że nie jest skuteczny.

Gdy tylko dowiedziałam się o istnieniu tej metody oraz jej prostocie i skuteczności od razu chciałam się go nauczyć.

Niestety... Zanim udało mi się doczekać kursu minęło kilka lat. Gdy jednak ukończyłam kurs od razu zaczęłam stosować masaż w domu u swoich dzieci, ale
i w gabinecie u małych pacjentów oraz postanowiłam opracować własne materiały, które daję rodzicom w gabinecie, aby mogli samodzielnie wykonywać masaż u swoich dzieci. 

 
Kurs masażu tui na został zorganizowany po to, aby każdy - rodzic, babcia czy inny opiekun dzieci mógł skorzystać z tej prostej i skutecznej metody i wspomóc zdrowie dzieci w naturalny sposób.

Na kursie przedstawiane są konkretne sekwencje, dzięki którym można wspomóc w takich dolegliwościach jak:

  •  infekcje (kaszel, katar, gorączka)
  • problemy trawienne (bóle brzuszka, biegunki, zaparcia)
  • problemy ze snem, emocjami
  • ogólne wzmacnianie organizmu, odporności

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie mają znajomości medycyny chińskiej - wszystkie potrzebne informacje zostaną przekazane podczas kursu.

Kurs opracowany jest tak, że od razu po powrocie do domu można zacząć stosować masaż - wychodzisz z wiedzą i materiałami, do których możesz zawsze wrócić (materiały to ponad 60 stron ilustracji i dokładnych opisów każdej sekwencji - nie znajdziesz na rynku żadnej książki z tak opracowanymi materiałami). 

 


Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany wspieraniem zdrowia swoich pociech w naturalny i bezpieczny sposób, zapraszam Cię do udziału w moim kursie! 

 
Już 22/04/2023, o 10:00 - 16:00 w Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola w Poznaniu nauczę Cię tej prostej i skutecznej metody!

 


Zapisz się już dzisiaj -> Masaż tui na dla dzieci

 


Zapraszam 

Agnieszka Mrówczyńska - terapeutka medycyny chińskiej, dietetyk, akupunkturzystka oraz ziołoterapeutka.