Dorota Łapa

DIETETYK, TERAPEUTA TCM, AKUPUNKTURZYSTKA

Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, akupunkturze, medycynie św. Hildegardy. Konsultacje i wsparcie diagnostyczno - terapeutyczne prowadzi od 2009 roku.

• Dyplom ukończenia Dietetyki TCM - Instytut Avicenny 2009
• Kurs Diagnozy z Pulsu – dr T. Błaszczyk 2012
• Compleo Katowice – uczestnictwo w zajęciach Szkoły Akupunktury
• Kursy ziołolecznictwa Jeremy Ross - Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej Gdańsk 2015
• Medycyna św. Hildegardy I i II stopień – Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy Warszawa, 2015, M i A. Ptok, Niemcy, Bielefeld 2016.
• Wielkopolska Szkoła Akupunktury, dr Bartosz Chmielnicki - dyplom ukończenia grudzień 2019
• Akupunktura wspierająca leczenie płodności – Izabela Miętka, Warszawa 2022/2023
• Akupunktura Konstytucyjna S&B Rani Ayal - Międzynarodowa Szkoła Akupunktury Acuart, oraz Shifen, Holum 2023

 

 

Szanowni Państwo zapraszam serdecznie do mojego gabinetu. W tej chwili w ramach wsparcia zdrowotnego oferuję rozwiązania:

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE MOIM WSPARCIEM ZDROWIA, ZMIENIAM SPOSÓB PRACY ABY URUCHOMIĆ WIĘCEJ DOSTĘPNYCH TERMINÓW.

Każdy zainteresowany zapisuje się na wizytę diagnostyczną z zabiegiem akupunktury, w ramach jednego kalendarza.


NOWI PACJENCI! - możliwość skorzystania z wizyty diagnostycznej z konsultacją dietetyczną, diagnozą wg TCM, z pełnymi wytycznymi, dostępem do proponowanego sposobu odżywiania, przepisów, mieszanki ziołowej, czy dodatkowych suplementów wspierających poprawę zdrowia i zabiegiem akupunktury. 

Ta wizyta składa się ze spotkania w ramach oferowanych godzin, oraz opracowania zaleceń w trakcie lub do kilku dni po pierwszym spotkaniu i przygotowaniem materiałów wspierających w zależności od diagnozy.

STALI PACJENCI, którzy zapisują się na kolejne wizyty, ponieważ chcą podjąć KURACJĘ przy pomocy zabiegów Akupunktury i ewentualnie innych dodatkowych dobranych indywidualnie środków  proszę aby zapisywali się co 3 lub co 2 tygodnie. Jeśli będą wskazane chwilowo częstsze zabiegi akupunktury będę proponować dodatkowe terminy przy spotkaniu.

UMÓW SIĘ do Doroty Łapy: 

WIZYTA DIAGNOSTYCZNO - AKUPUNKTUROWA:TUTAJ


DOSTĘPNE NOWE TERMINY WIZYT W KALENDARZU ( POJAWIAJĄ SIĘ 10 DNIA MIESIĄCA POPRZEDZAJĄCEGO NOWY KWARTAŁ)


Ważne! 

Aby terapia Akupunkturą przyniosła skutek, powinna uwzględnić przynajmniej kilka spotkań i być kontynuowana w miarę systematycznie, w zależności od możliwości finansowych i czasowych przynajmniej co 2 lub 3 lub 4 tygodnie.
Dlatego proszę o przemyślane zapisy i koniecznie dokonanie zapisu od razu na kilka terminów do końca kwartału.

Bardzo proszę też o skrupulatne wpisywanie wizyt w swój kalendarz i nie zapominanie o nich. System wysyła przypomnienie na 3 i na 1 dzień przed wizytą.  Nie chciałabym wprowadzać konieczności pobierania opłat za wypisywanie się z wizyt na ostatnią chwilę.

 

PRZECZYTAJ TO WAŻNE! 

Zapisując się na wizytę w moim gabinecie, mimo opcji wyboru 0,5 godziny, proszę planować czas pobytu na około 40 minut do 1 godziny.

Aktualnie szukając większych możliwości dla Państwa potrzeb dysponuję tylko opcjami zapisów na konsultacje diagnostyczno - terapeutyczną.

Pracując zamiennie w dwóch gabinetach, robię wywiad, diagnozuję, przygotowuję zabieg oraz go wykonuję, a podczas trwania zabiegu przechodzę do kolejnego Pacjenta.


Zapisując się na pierwszą wizytę proszę znaleźć dla siebie dogodny (czasowo) termin. 

Wizyty traktuję jako czas diagnozy i akupunktury, a przy pierwszej wizycie różnica polega na tym, że po pierwszej konsultacji przygotowuję szczegółowe zalecenia w formie pliku z rozpisaną na dłuższy czas terapią.
Materiały są drukowane na bieżąco lub wysyłane z 2-3 dniowym opóźnieniem w zależności od sytuacji w gabinecie. Ostatecznie otrzymujecie Państwo materiały potrzebne do wdrożenia zaleceń, linki do wspierających treści, a także możliwość dodatkowej rozmowy po wizycie, którą umawiam indywidualnie po zapoznaniu się z materiałami i/lub gdy pojawią się pytania. 

 

UWAGA! OBOWIĄZYWAĆ TEŻ BĘDZIE NOWY CENNIK OD DNIA 1.10.2023R.

Podaję go też tutaj:

Pierwsza Wizyta Diagnostyczna + Zabieg Akupunktury 350 zł
WIZYTA Z GŁĘBOKIM WYWIADEM - POSTAWIENIEM DIAGNOZY - W ZALEŻNOŚCI OD USTALEŃ:
ZALECENIAMI ŻYWIENIOWYMI ORAZ MATERIAŁAMI I PRZYKŁADOWYMI PRZEPISAMI, ZALECENIAMI ZIOŁOTERAPII I SUPLEMENTACJI (dostępny kontakt telefoniczny ze mną po pierwszej wizycie)

Kolejna Wizyta Diagnostyczna + Zabieg Akupunktury 140 zł
W ZALEŻNOŚCI OD AKTUALNEJ POTRZEBY ZDROWOTNEJ PACJENTA - WIZYTA Z ZABIEGAMI - AKUPUNKTURA, MAŁA MOKSA, MASAŻU GUA-SHA, DROBNE PORADY ZIOŁOWE

Jeśli macie Państwo pytania proszę kierować je na  mój adres e-mail dorota.lapa@orkiszowepola.pl lub najlepiej przez stronę FB Dorota Łapa Dietetyk Terapeuta TCM 

Przypominam o możliwości skorzystania z kompleksowego wsparcia zdrowotnego podczas wyjazdów oczyszczających do Jagniątkowa sprawdź szczegóły TUTAJ: http://oczyscorganizm.pl/

 

 

Pliki do pobrania: