Dorota Łapa

DIETETYK, TERAPEUTA TCM, AKUPUNKTURZYSTKA
 
Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, akupuntkurze, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej.
             • Dyplom ukończenia Dietetyki TCM - Instytut Avicenny 2009
             • Kurs Diagnozy z Pulsu – dr T. Błaszczyk 2012
             • Compleo Katowice – uczestnictwo w zajęciach Szkoły Akupunktury
             • Kursy ziołolecznictwa Jeremy Ross - Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej Gdańsk 2015
             • Medycyna św. Hildegardy I i II stopień – Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy Warszawa, 2015, M i A. Ptok, Niemcy, Bielefeld 2016.
             • Wielkopolska Szkoła Akupunktury - dyplom ukończenia grudzień 2019
             • Akupunktura Konstytucyjna Rani Ayal - Międzynarodowa Szkoła Akupunktury Acuart - w trakcie nauki
 
 
Informuję, że nie mam możliwości przyjęcia nowych pacjentów.
Zapisy na wizyty wznowię od września 2021r.
 
Szanowni Państwo,
część z Państwa być może zechce skorzystać w czasie mojej nieobecności w gabinecie, ze sprawdzonego i wielokrotnie w pracy na rzecz Waszego zdrowia wykorzystywanego, "Procesu Oczyszczania dietą i ziołami".
Ta procedura przybliża pacjentów do poprawy samopoczucia przy pomocy diety w krótkim czasie i daje sporą możliwość wglądu w siebie. Materiały są przygotowane bardzo skrupulatnie i można powiedzieć, że imitują kontakt ze mną i opowieść jak to zrobić.
Dodatkowo, każdy, kto podejmie ten detoks wykupując go online, może liczyć na moje wsparcie mailowe i w razie potrzeb pisać bezpośrednio do mnie. Wszystkie informacje o Oczyszczaniu online znajdziecie Państwo tutaj z
apraszam.
 
Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z usług moich koleżanek i współpracowniczek, terapeutek, które pracują tym samym system diagnozy i w tym samym podejściu wspierają leczenie pacjentów.

Jeśli potrzebujecie Państwo ustawienia dietetycznego, wytycznych żywieniowych oraz zbilansowanych jadłospisów, powiązanych z termiką pożywienia i wspartych medycyną chinską, do poprawy sylwetki czy zdrowia, to koniecznie zachęcam do umówienia sie do:
Weronika Kasperczak 
 
W przypadku potrzeby połączenia wytycznych żywieniowych  z ziołoterapia i akupunkturą, zachęcam do korzystania z usług:

lek. med. Justyna Okupniak

Magdalena Lubiewska

Agnieszka Mrówczyńska

Pliki do pobrania: