Dorota Łapa

DIETETYK, TERAPEUTA TCM, AKUPUNKTURZYSTKA
 
Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, akupuntkurze, medycynie św. Hildegardy. Konsultacje i wsparcie doagnostyczno - terapeutyczne prowadzi od 2009 roku.
             • Dyplom ukończenia Dietetyki TCM - Instytut Avicenny 2009
             • Kurs Diagnozy z Pulsu – dr T. Błaszczyk 2012
             • Compleo Katowice – uczestnictwo w zajęciach Szkoły Akupunktury
             • Kursy ziołolecznictwa Jeremy Ross - Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej Gdańsk 2015
             • Medycyna św. Hildegardy I i II stopień – Polskie Towarzystwo Przyjaciół św. Hildegardy Warszawa, 2015, M i A. Ptok, Niemcy, Bielefeld 2016.
             • Wielkopolska Szkoła Akupunktury - dyplom ukończenia grudzień 2019
             • Akupunktura Konstytucyjna Rani Ayal - Międzynarodowa Szkoła Akupunktury Acuart - w trakcie nauki
 
Szanowni Państwo zapraszam serdecznie do mojego gabinetu. W tej chwili w ramach wsparcia zdrowotnego oferuję dwa rozwiązania:

1. DLA NOWYCH PACJENTÓW - możliwość skorzystania z wizyty diagnostycznej z konsultacją dietetyczną, diagnozą wg TCM, z pełnymi wytycznymi, dostępem do proponowanego sposobu odżywiania, przepisów, mieszanki ziołowej, czy dodatkowych suplementów wspierających poprawę zdrowia i ewentualnie zabiegiem akupunktury.
Aby skorzystać z tej opcji oferuję terminy poniedziałkowe tylko w godzinach przedpołudniowych.
 

2. DLA STAŁYCH I NOWYCH PACJENTÓW, którzy chcą podjąć KURACJĘ przy pomocy zabiegów Akupunktury i ewentualnie innych dodatkowych dobranych indywidualnie środków leczniczych zostanie uruchomiona możliwość zapisu poprzez narzędzie on-line.

UMÓW SIĘ do Doroty Łapy TUTAJ
 
ZAPISY NA TRZECI KWARTAŁ ROKU ZOSTANĄ URUCHOMIONE W KANEDARZU 10/06/2022 ROKU 
 

Ważne!
Aby terapia Akupunkturą przyniosła skutek, powinna uwzględnić przynajmniej kilka spotkań i być kontynuowana w miarę systematycznie, w zależności od możliwości finansowych i czasowych przynajmniej co 2 lub 3 lub 4 tygodnie. Dlatego proszę o przemyślane zapisy i koniecznie dokonanie zapisu od razu na kilka terminów do końca roku.
 

W razie problemów z terminami do mnie jak zawsze polecam moje koleżanki:

- jeśli potrzebujecie Państwo ustawienia dietetycznego, wytycznych żywieniowych oraz zbilansowanych jadłospisów, powiązanych z termiką pożywienia i wspartych medycyną chinską, do poprawy sylwetki czy zdrowia, to koniecznie zachęcam do umówienia sie do Weronika Kasperczak 
 
- w przypadku potrzeby połączenia wytycznych żywieniowych z ziołoterapią i akupunkturą, zachęcam do korzystania z usług:

lek. med. Justyna Okupniak

Magdalena Lubiewska

Agnieszka Mrówczyńska
 
Jeśli macie Państwo pytania proszę kierować je na adres e-mail rejestracja@orkiszowepola.pl
Przypominam o możliwości skorzystania z kompleksowego wsparcia zdrowotnego podczas wyjazdów oczyszczających do Jagniątkowa sprawdź szczegóły TU: www.oczyscorganizm.pl/

Pliki do pobrania: