Nowy rok, nowe możliwości!

Rozpoczęliśmy rok 2024, a wraz z nim pojawiło się u nas wiele nowych możliwości!

Jeżeli interesuje Cię tematyka zdrowia oraz filozofia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej to dobrze trafiłeś. W tym roku zgłębiaj swoją wiedzę razem z nami i poszerzaj swoje umiejętności, które bez dwóch zdań przydadzą Ci się zarówno w kuluarach domowych jak i w pracy z pacjentami. 


Co możecie znaleźć w naszej szkole naturalnego odżywiania i terapii?!

  1. Kurs akupunktury w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury - jest to kompleksowy, dwuletni kurs, którego program został stworzony na podstawie klasycznych dzieł medycyny chińskiej oraz współczesnej praktyki. Jest zgodny z wytycznymi Światowej organizacji Zdrowia oraz polskich i międzynarodowych stowarzyszeń tworzących standardy w edukacji akupunktury.
  2. Specjalistyczny kurs aurikuloterapii z lek. med. Justyną Okupniak. Aurikuloterapia, czyli akupunktura ucha, jest to mikrosystem akupunkturowy, w którym odpowiednio stymulowane punkty uszne oddziałują poprzez system nerwowy na całe ciało człowieka. Wg założeń aurikuloterapii, wiele dolegliwości o podłożu somatycznym oraz psychologicznym mogą być leczone lub niwelowane przez stymulację punktów na małżowinie usznej.
  3. Praktyczny warsztat stawiania baniek,który jest niezwykle skutecznym i pomocnym zabiegiem wspomagającym organizm podczas infekcji, przeziębienia, kaszlu, a także różnych dolegliwości bólowych jak i wspomagania redukcji stresu oraz napięcia.
  4. Masaż Tui na (warsztat praktyczny). Tui na to forma masażu wywodząca się z Chin wykonywana profilaktycznie lub w celach leczniczych.To prosty i skuteczny sposób, który wspomaga dzieci w zdrowiu i chorobie. Ma zastosowanie przy takich dolegliwościach jak: gorączka, problemy trawienne, biegunki, zaparcia, problemy z koncentracją oraz problemy z zasypianiem.
  5. Kurs niespodzianka, który pojawi się na naszej stronie już niebawem! Pamiętaj obserwój naszą stronę aby być na bieżąco.