Warsztat kulinarny: Wiosna według 5 przemian w nowym wydaniu!

Czy wiecie że wiosna według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej rozpoczyna się już 13 lutego!

Zarówno w przyrodzie jak i w naszym organizmie wszystko zaczyna budzić się do życia. Czuć powiew lekkości i świeżości. Dlatego u nas również tej nowej energii nie zabraknie <3.

Już za moment, już za chwilę, pierwszy warsztat kuchni 5 przemian w tym roku prowadzony przez szefową kuchni, pasjonatkę gotowania i dietetyk TMC Wiktorię Dębicką. 

Wiktoria swoje doświadczenie w gotowaniu i pieczeniu zdobyła podczas kilkuletniej pracy w gastronomii – w poznańskiej restauracji Geranium VegeKuchnia. To tam zdobyła niezwykłe doświadczenie i pasję do gotowania <3.

Teraz pragnie dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z resztą świata i pokazać, że można inaczej! Że są proste, zdrowe i szybkie rozwiązania, że odważnie możemy zamieniać poszczególne składniki i szukać alternatywnych rozwiązań i świetnie się przy tym bawić.

Zapraszamy Cię na warsztat „Wiosna w kuchni 5 przemian” już 10/02/2024 o 10:00!
O część teoretyczną w postaci wykładu online zadba nie kto inny, jak nasza terapeutka TCM Dorota Łapa, natomiast Wiktoria Dębicka przekłuje tą wiedzę w praktykę. Pokaże Ci, że droga do zdrowia zaczyna się w kuchni. 

Jeżeli już teraz chcecie rozpocząć zdrowe eksperymenty w swojej kuchni, to koniecznie zajrzyjcie na nasz kanał na YouTube i znajdźcie wiele pysznych żywieniowych inspiracji.