Pranie schnie szybko.

Witamy serdecznie,

Komu chce się czytaś newslettery w środku lata? ale ten Nasi Drodzy jest obowiązkowy ponieważ mamy dla Was plan przygotowany - plan jak się zająć swoim zdrowiem. Teraz będziemy mięli więcej czasu, dni najdłuższe w roku, pranie szybko schnie, a prasowanie nie jest tak konieczne. Może się okazać, że wiedza przyswojona letnią porą dobrze się sprawdzi, kiedy przyjdzie czas powrotu do obowiązków. Pierwsza propozycja to Edukacyjne Czwartki w Orkiszowych za pół ceny - w zasadzie nazwa wyjaśniła o co chodzi. W każdy czwartek lata zapraszamy Was na wykłady na godz. 17.00 do naszej siedziby Orkiszowych Pól przy ul. Strzeszyńskiej 76. Proponujemy Wam dwa cykle zajęć: pierwszy - Wakacyjny kurs przeprowadzania oczyszczań metodą domową; drugi: Wakacyjny kurs budowania odporności dobrą dietą, zabiegami i ziołami. Każdy z cykli jest niezależny, każdy wykład można traktować osobno, tak jak czas Wam pozwoli. Koszt pojedynczego wykładu to 20zł. Rozpisany plan już za chwilę ukaże się na naszej stronie internetowej w zakładce "Kalendarz wydarzeń". Dla wytrwałych uczestników przygotowaliśmy nagrody. Każdy z uczestników otrzyma ulotkę, na której będzie zbierał pieczątki za obecność na wykładzie i w zależności od ilości zebranych pieczątek otrzyma upominek - jaki? szczegóły na stronie.

Poza wykładami czwartkowymi będziemy też zapraszać na bezpłatne spotkania-wykłady, które poprowadzą osoby zajmujące się dostawą produktów do naszych sklepów. Już dzisiaj wiemy, że 3.08.2017 pojawi się przedstwicielka Vivomixxu czyli jednego z najlepszych probiotyków na rynku. Rzecz za tym będzie o probiotykach. Więcej informacji będzie stopniowo pojawiać się na naszych stronach internetowych jak również na Facebooku - zaglądajcie, dopytujcie w sklepach.

W tym roku chcemy Was zachęcić również do ruchu, być może do spróbowania czegoś nowego i dlatego w każdą środę lata rozpoczynając od 28.06.2017 zapraszamy na zielone tereny u zbiegu ul. Druskiennickiej i ul. Strzeszyńskiej na 8.45 rano. Zatem zapraszamy do strefy Qigongu, bo taką formę proponujemy, wystarczy luźniejszy strój i około godziny czasu, aby poczuć w sobie przepływ energii. Zajęcia są bezpłatne. Po nich zapraszamy do Orkiszowych Pól na śniadanie ugotowane specjalnie dla naszych uczestników - koszt takiego śniadanka to 10zł.

Powiem Wam będzie się działo, bo jeszcze szykują się konkursy - więc obserwujcie nasz FB i wpadajcie do sklepów po informację przy okazji zakupów. Czasem zajrzyjcie na maila czy newsletter wakacyjny nie czeka z nowościami...

A co dzisiaj:

1. Promocja trwa w obu sklepach 
do 25.06 z 15% rabatem mamy: olej migdałowy i z avocado - ochrona przed nadmiernym opalaniem, emulsje do opalania filtr 15 i 30, krem regeneracyjny po opalaniu, ałun, dezodorant aloesowy - skuteczny i sprawdzony oraz galaretka aloe vera - ochłoda na oparzenia słoneczne. 
2. Nasz pomysł, aby obdarowywać nauczycieli w kończącym się roku szkolnym puszką z organiczną, pyszną herbatą został przyjęty z entuzjazmem. Już wiemy, że niektórzy nauczyciele taki prezent dostaną kwiatek zwiędnie, a herbata zostawi po sobie ślad w postaci puszki, do której zawsze można coś włożyć, choćby kolejną porcję dobrej herbaty. Herbaty jeszcze mamy więc zapraszamy do nas.

3. W tym tygodniu "Dzień Ojca" - możemy wesprzeć w znalezieniu miłego upominku, możemy też zaproponować 30% rabatu na zakup, z tej okazji, masażu u jednej z naszych terapeutek - Ewy Maternik. 

4. A na blogu Gotuj z Orkiszowymi - chipsy z batatów .

Przed nami ostatnie warsztaty przed wakacjami, więc zachęcamy do udziału w pieczeniu chleba - to już jutro! Jak również entuzjastów Kuchni 5 Przemian na warsztat pt. "Babie lato" - 29.06.2017 Korzystajcie!

W najbliższą niedzielę kończymy czwartą edycję kursu dr Agnieszki Krzemińskiej Dietetyka profilaktyczna i lecznicza wg TMC - bardzo dziękujemy wszytkim uczestnikom i trzymamy kciuki za zdany egzamin. Tym samym zapraszamy na kolejną edycję tego niezwykłego kursu, który rozpocznie się 18 listopada 2017 - więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

 KOCHANI NIE MA WYMÓWEK - że praca, że dzieci, że sprzątanie... chcemy wspólnie poruszyć Dobrą Energię w nas!

pozdrawiamy,

Zespół Orkiszowych Pól.