Plotkarski szum.

Witamy serdecznie,

odciążania i zrzucania ciąg dalszy. Cóż pozostało nam jeszcze do uwolnienia z niewygodnego ciężaru? Ramiona, biodra, serce, a nawet nogi już wiedzą co je przygniata. Została nam głowa. Miejsce, gdzie wiele ciężarów zaczyna się, ale rzadziej się tu kończą. Nasze myśli potrafią wykonać ogromną pracę abyśmy czuli je w ramionach, w naszym sercu, w nadmiernych kilogramach. Nasze troski i żle ocenione sytuacje stają się naszą kulą u nogi. Myśli. Czy z nich rezygnować, jak je unieszkodliwić? Ważne chyba żeby zapanować nad rozpamiętywaniem, ciągłym odtwarzaniem zdarzeń, na które juz nie mamy wpływu. Zapanować nad wymyślaniem hipotetycznych zdarzeń, nad ich wariantami. STOP. Proponuję ćwiczenie, w którym nie będziecie się przywiązywać do napływających myśli. Potraktujcie je jak plotki, jak nic nie znaczący szum - niech przepłyną. Nie bójcie się, że te ważne myśli umkną, że te kreatywne przepadną - pomyślcie raczej ile będą miały miejsca. Ta nasza głowa wrzuca nam ciężary na barki, smutek do serca, nadbagaż na ciało i obarcza źle pojętym poczuciem obowiązku. Możemy nad tym zapanować, a nasz umysł zmieni się, odżyje, będzie jaśniejszy, spokojniejszy. Spróbujcie, chociaż spróbujcie.

Nasi Drodzy już za niecały miesiąc będziemy w Poznaniu gościć Inę Diolosę. Będziemy mogli uczestniczyć w seminarium pt. "Niepłodność - zaburzenia płodności z perspektywy TMC". Trzydniowe spotkanie z osobą, którą dr Agnieszka Krzemińska rekomenduje tak: "Ina Diolosa to pionierka dietetyki według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Polsce i doskonały wykładowca z długoletnim doświadczeniem. Spojrzenie na temat zaburzeń płodności poprzez pryzmat TMC jest w moim przekonaniu niezbędnym uzupełnieniem tradycyjnych metod. Wiedza ta zastosowana w praktyce znacząco zwiększa szansę na poczęcie dziecka i szczęśliwy przebieg ciąży. Przynosi wielokrotnie efekty tam, gdzie medycyna akademicka jest bezradna." Zapraszamy do zapisów, do uczestnictwa i do polecania wszystkim innym,a opis wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.

A co w naszych sklepach? Jest przedświątecznie i oczyszczająco. Proponujemy zatem:

PROMOCJA w okresie 3-16 kwietnia, która obejmuje:

     -20% śliwka umeboshi, kupując ją można otrzymać rabat w wysokości 15% na kuzu; jeśli ktoś kupuje tylko kuzu to bez rabatu :), do tego oczywiście proponujemy sos tamari ;)

oraz

    -20% pH Balans

Do 6 kwietnia! przyjmujemy zapisy na mięso i wędliny - Świątecznie. Zapraszamy do sklepów po naszą ofertę. Można w zaciszu domowym przestudiować i przynieść wypełniony formularz do nas do czwartku. Odbiór zamówień planujemy na 13 kwietnia.
Mamy także ofertę świątecznych słodkości dla naszych milusińskich - bez laktozy, bez glutenu - samo zdrowie. Są czekoladowe jajka i zajączki. Oferta limitowana :)

A z nowości polecamy napój ryżowo - kokosowy, napój ryżowo - migdałowy oraz napój z pasty kokosowej. Można się uzależnić. Dzieciaki to polubią!
Uwaga Maturzyści! Jak wam idą przygotowania do egzaminów? Jest dobrze czy brakuje koncentracji. Jeśli zmęczenie was dopada Orkiszowe biegną z pomocą. Jest Bacopa/Brahmi - zioła Ajurwedyjskie - a po nich dużo lepsza koncentracja, skupienie i nerwy trzymamy na wodzy. Kto chce więcej wiedzieć to zapraszamy do sklepu po ulotki :)

A na blogu się porobiło ..... na wspak czyli tym razem delikatnie z mięsem - pasta wykwintna :)
http://www.orkiszoweblog.pl/pasta-wykwintna/

Nasi Drodzy! Praca z głową w tym tygdniu...

Pozdrawiamy i życzymy dobrego tygodnia!

Zespół Orkiszowych Pól.