Maj dla Mam.

Witamy serdecznie,

jak dobrze, że Dzień Matki jest w maju - nie w listopadzie, lutym... tylko w maju. Świetny czas do świętowania, spotykania i wdzięczności. Wiecie co jest najbardziej niezwykłe w pojęciu "matka"? Że wszyscy je mamy - każdy z nas. Nie spadliśmy z obłoków, nie znaleźli nas w kapuście - każdy z nas miał ją przez 9 miesięcy tylko dla siebie. Powiecie, że nie pamiętacie. To właśnie nie jest takie oczywiste. Bliskość jakiej wtedy doświadczyliśmy nosimy w sobie. Dzień Matki, jeśli jeszcze możecie spotkajcie się z nimi nawet jeśli spotkania są napięte czasem, przytulcie i dużo mówić nie musicie - ważne, że będziecie. To jedyne serce kocha Was bezwarunkowo, zawsze, bez wzlędu na okoliczności. Jeśli już nie sposób spotkać jej w tym wymiarze to na pewno znacie sposoby, żeby ją wspomnieć, może komuś o niej opowiedzieć - jestem przekonana, że wciąż czuwają nad nami. Jest taki miły zwyczaj, może ktoś z Was go praktykuje, żeby w dniu własnych urodzin podziękować Mamie za dar życia. Nie czekać na życzenia tylko wyjść z inicjatywą pierwszemu. Żałuję, że tak późno się o tym dowiedziałam,a sama też na to nie wpadłam... Kochani o teściowej też nie zapominajcie... to też część Waszego życia. Doceniona teściowa jest bezcenna.

Z okazji tego Święta przygotowaliśmy parę atrakcji - może coś wykorzystacie jako upominek, może same skorzystacie Drogie Mamy:

1. w środę 24 maja na  Strzeszyńskiej 76 będzie degustacja słodyczy z cukierni Sweet&Stay Fitt, godz. 11. Będą muffiny i ciasto z wiśniami :) 
W tym dniu będzie można złożyć u nas zamówienie na inne ciasta z tej cukierni na Dzień Matki :)

2. i dlatego 25 maja na Strzeszyńską zapraszamy na degustację pysznych, wyjątkowych, organicznych herbat firmy Agics.  Dla przykładu:

https://sklep.orkiszowepola.pl/herbata-owocowa-letnia-ambrozja-bio-100g-alveu.html

Degustacja odbędzie się w godzinach 13-17.

3. Także na Strzeszyńką zapraszamy 26 maja do naszego sklepu na masaż dłoni wszystkie Mamy. Usiądźcie z nami, odpocznijcie. Będzie relaksacyjnie :)

4. Trwa promocja na naturalne soki firmy EkoWital - na ciepłe dni sok z mandarynki, czerwonej pomarańczy, grejpfruta czy granatu - pycha. Teraz -15%

4. Na blogu Gotuj z Orkiszowymi nowy przepis. Tym razem:

http://www.orkiszoweblog.pl/pesto-z-bazylii/

5. A z nowości: sól himalajska z ziołami eko, sól himalajska do sałatek z ziołami eko 95g, cynamon mielony eko 60g, herbata zielona z cytryną i matchą bio, Wino riesling białe półwytrawne bio 0,75l, draże czekoladowe bio 150g, herbata dla kobiet bio Yogi Tee, woda klonowa, orzechy laskowe w czekoladzie kokosowej bio 70g, wino pinot grigio czerwone wytrawne bio 0,75l .

26 maja sklep na os.Batorego w godzinach 12.00 - 18.00 zaprasza na wszystkie mamy na zdrowy, słodki i pyszny poczęstunek!

Z myślą o pielęgnowaniu kontaku pomiędzy Mamą(seniorką) i Mamą(juniorką) zapraszamy na warsztat do Orkiszowych Pól. Taki wzajemny prezent, gdzie wzajemnie od siebie możemy się czegoś nauczyć będzie mile spędzonym czasem. Zapraszamy zatem 25 maja na godzinę 17.00 - każda mama przyprowadza mamę. Zapisy tutaj: http://www.orkiszowepola.pl/WARSZTAT_Mamy_Mamom_-_Orkiszowy_Dzien_Matki_.html

W tym tygodniu macie tylko jedno zadanie - uściskać Mamę!

pozdrawiamy

Zespół Orkiszowych Pól.