To już ostatni moment aby zapisać się na praktyczny warsztat moksoterapii!

Czy kiedykolwiek w życiu borykałeś się z bólami spowodowanymi urazami? Miałeś różnego rodzaju dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego? Masz problemy z odpornością, a może jesteś wyczerpany i potrzebujesz odprężenia i odbudowania vitalności? 

Na ratunek przychodzi moksoterapia!

Moksoterapia, nazywana również moksowaniem lub termopunkturą, to zabieg wykorzystujący tzw. moksę, czyli suszone zioło, które spalane w odpowiedni sposób służy do wspierania organizmu poprzez ogrzewanie punktów akupunkturowych. Tradycyjnie zalecana była przede wszystkim w przypadkach, w których klasyczna akupunktura nie przynosiła rezultatów oraz w przypadku osób, u których z różnych względów nie zalecało się akupunktury z użyciem igieł. Obecnie moksowanie stosuje się także jako uzupełnienie lub zamiennik akupunktury. Według Medycyny Chińskiej stymulacja termiczna punktów akupunkturowych ma działać bezpośrednio na poziomie skóry, tkanki podskórnej oraz mięśni, a także działać pośrednio na układ kostno-stawowy oraz na organy wewnętrzne. Termopunktura ma oddziaływać na ciało na trzech poziomach energii Qi: zewnętrznym (skóra, tkanka podskórna i mięśnie), pośrednim (układ kostno-stawowo-więzadłowy i ścięgna) oraz głębokim (narządy wewnętrzne). 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się najważniejszych rzeczy na temat tego czym jest moksoterapia oraz w jakich sytuacjach warto ją stosować, aby poprawić stan swojego zdrowia, to nie zwlekaj i zapisz się na nasz "Praktyczny warsztat moksoterapii" prowadzony przez znakomitąPaulinę Praszkowską. Paulina jest położną, akupunkturzystką, a przede wszystkim specjalizuje się w moksoterapii, także nie ma lepszej możliwości aby nauczyć się techniki termoakupunktury niż u samego specjalisty z tej dziedziny.

Szczegóły warsztatu:

Część teoretyczna on-line: 23/02/2024, godz. 17:00 – 19:00 (spotkanie odbędzie się na platformie zoom)
Część praktyczna stacjonarnie: 24/02/2024,  godz. 09:00 – 12:00
Miejsce: Centrum Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola, Strzeszyńska 76, Poznań
Cena regularna: 499 zł

Rozszerzaj swoją wiedzę razem z nami<3